PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 127
ocen
7,4 10 1 19127
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Kurde

ocenił(a) serial na 7

Kocham Blaine'a.... Niby jest zły, ale jak go tu nie kochać -_-"

ocenił(a) serial na 8
___ruda

mam dokładnie to samo ;D

ocenił(a) serial na 7
___ruda

Dla Ciebie się przefarbuję, może być?

ocenił(a) serial na 7
WodaMoralna

biorę

ocenił(a) serial na 7
___ruda

Ale mogę nie handlować mózgami, czy też muszę?

ocenił(a) serial na 7
WodaMoralna

kurde bo te potrawy serialowe kuszą no

ocenił(a) serial na 7
___ruda

potwierdzam, tak jest ;)

ocenił(a) serial na 7
___ruda

Potwierdzam, moja ulubiona postać serialu, szczególnie jak znowu jest tym złym sobą <3

ocenił(a) serial na 8
___ruda

on nie jest zły tak do końca przecież,po prostu miał nieszczęśliwe dzieciństwo

ocenił(a) serial na 8
CelineMarie

Nieszczęśliwe to eufemizm w tym wypadku.

ocenił(a) serial na 8
Xarria

A ja tam blaine'a lubię.niby zły ale nie do końca. Bardzo fajnie odgrywa swoją rolę aktor go grajacy

___ruda

Ponoć zombie wariują na punkcie rudych :-)

ocenił(a) serial na 8
___ruda

Nie rozumiem fenomenu Blaine'a. Dość irytująca postać.

alex36

Tak na prawdę, nie postać jest irytująca, lecz prawdopodobnie aktor grający tę postać. Powodem jest pewnie fakt jego niekonwencjonalnej urody, która może rodzić ambiwalentne odczucia. Trzeba jednak przyznać, że jest bardzo dobrym aktorem i świetnie odgrywa swoją rolę.

ocenił(a) serial na 8
rymarkk

Przepraszam bardzo, ale co ma wygląd wspólnego z niechęcią do postaci? Umiejętności aktorowi nie odmówię, sam fakt, że jego postać potrafi wzbudzać różne uczucia już o czymś świadczy. Postać ma charakter, przez którą mogę jej nie lubić. Więc tym bardziej nie rozumiem twojego toku myślenia.

alex36

Moim zdaniem aktor nie jest irytujący ani trochę. Jest jak zły wampir tylko w wersji zombie a nawet nie tyle co zły ale widzący się na szczycie układu pokarmowego. To typowy myśliwy i zdobywca.

Owszem śmiało można go zaliczyć do czarnych charakterów ale świetnie go gra. Jest znakomitym antagonistą bo nie daje po sobie tego łatwo poznać.

W wielu filmach antagoniści są przedstawieni jako mroczni debile lub coś takiego a tutaj zrobiono postać z pełnym szacunkiem taką jaka powinna być.

ocenił(a) serial na 6
___ruda

TAAAAAK xD z początku mnie denerwował że ktoś go w końcu nie zabił, ale ostatecznie cieszę się, że był w serialu aż tak długo. Biedny Donn Y

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones