PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 141
ocen
7,4 10 1 19141
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Szok i niedowierzanie.

ocenił(a) serial na 4

Jestem w połowie pierwszego sezonu i jestem w sporym szoku jak to możliwe, że ten serial ma tak wysoką ocenę na filmwebie i innych portalach zagranicznych. W izombie praktycznie nie ma plusów, ewentualnie można zaliczyć do tego główną aktorkę. Wątek przewodni jest nudny, mało wciągający, tak samo jak wszystkie poszczególne historie. Horror/komedia w opisie to jakieś totalne nadużycie - to bardziej serial młodzieżowy co sugeruje też wątek "romantyczny", który może być tylko ukłonem w stronę deficytu inteligencji emocjonalnej, cechującej szczególnie współczesne młode pokolenia. Obejrzę do końca, ale przyznam, że dawno tak się nie zawiodłem. Niech ktoś napisze, że nie jestem sam...

ocenił(a) serial na 7
Carmelo

Ja tam jestem w szoku, że "Pamiętnik" ma taką wysoką ocenę.
A co do serialu, to ja i mój wypaczony gust uważamy, że jest zabawny, inteligentny i wciągający. Przyznaję, mój deficyt inteligencji emocjonalnej jest ogromny i wyczekuję każdego kolejnego odcinka jak kania dżdżu.

ocenił(a) serial na 4
malaika_freespirit

Mhm, niesamowite. Proponuje nie odbierać mojej wypowiedzi personalnie. Mogłeś/aś sobie darować nic nie wnoszący do tematu komentarz jakich jest milion na tym forum (hype nad randomowym gównem) - prawdopodobnie można uznać to nawet za spam. Uwaga odnośnie "Pamiętnika" od osoby, która dała 10 LoTR powoduje raczej efekt odwrotny do zamierzonego.

ocenił(a) serial na 7
Carmelo

Nie mam pojęcia, co oznacza 'hype nad randomowym gównem'. Eh. Ale przepraszam za mój nic nie wnoszący komentarz (tzn. nie wnoszący nic poza moją beznadziejną opinią.) Aha, i nie chciałam osiągnąć żadnego efektu z "Pamiętnikiem"- tu raczej chodziło o przykład na odmienność opinii.
No cóż, przykro mi, że moje komentarze są okropne. Postaram się poprawić i nie spamować (czyli to był spam, czego ja się dowiaduję).
Pozdrawiam i zupełnie się zgadzam, że LoTR zasługuje na najwyższe oceny.

ocenił(a) serial na 7
malaika_freespirit

Poprawka, już wiem, co oznacza hype, więc nie musisz sobie zawracać głowy tłumaczeniem :)
Byłoby miło, gdybyśmy zakończyli konwersację w tym momencie, bo obawiam się, że niezgodność opinii mogłaby doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji, a tego bardzo nie lubię.
Pozdrawiam raz jeszcze.

ocenił(a) serial na 10
Carmelo

na jakich portalach? na Metacriticu 74 a User Score to 80 a na IMDb jest 8/10 wiec te twoje "zagraniczne portale" to pewnie nacjonalistyczny portal dla coachy

ocenił(a) serial na 4
John0000000000

pewnie tak, słony komentarz.

indiana jones 10/10 iksde.

ocenił(a) serial na 10
Carmelo

heh dobry jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones