iZombie (2015-2019)
iZombie: Sezon 1 iZombie Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek iZombie (2015-2019)

Przyjmę mózgi, każdą ilość

Brother, Can You Spare a Brain? 41m
7,2 827
ocen
7,2 10 1 827
iZombie
powrót do forum s1e2

Odcinek 1x2

ocenił(a) serial na 8

Ten drugi zombi będzie pewnie głównym czarnym charakterem który będzie tworzył chordy nieumarłych.Oj może przesadziłem ale na pewno stworzy paru zombich.
A co do głównej postać (która nie wiem dlaczego przypomina mi Thea Queen z serialu Arrow tylko że ładniejszą)staje się głównym atutem serialu.
Również muzyka i wstawki komiksowe są na duży plus.
A poproszę o nazwę piosenki z początka serialu z góry dzienki

ocenił(a) serial na 8
Red_Monster

A gdzie oglądałaś ten odcinek? po polsku czy z angielskimi napisami?

ocenił(a) serial na 8
klaudia01300

Po angielsku

ocenił(a) serial na 8
klaudia01300

Z angielskim lektorem

Red_Monster

a napisy są?

ocenił(a) serial na 8
saimon13

Niestety nie ale jutro po winy być

ocenił(a) serial na 8
Red_Monster

Ok dzięki, to czekam :)

ocenił(a) serial na 7
klaudia01300

już są na na/pi

ocenił(a) serial na 8
seba14121996r

Tak znalazłem je na stronach Kinex i na serialeonline

saimon13

Polecam oglądać na stronie: alekino . tv
Jest to chyba jedna z witryn, gdzie najszybciej są dodawane odcinki z napisami/lektorem.

ocenił(a) serial na 7
Red_Monster

mnie też Liv przypomina Thee z Arrow,Kolejny fajny odcinek, tylko czekać na następne,Polecam stronę i i t v . info szybko pojawiają się nowe odcinki i napisy.

ocenił(a) serial na 8
basiula9

Ja oglądam ten serial na stronie serialeonline i tam bardzo szybko są dodawane nowe odcinki oraz napisy do nich.

ocenił(a) serial na 8
Red_Monster

Ha już zobaczyłam, dzięki bogu :)

ocenił(a) serial na 8
klaudia01300

I jak odczucia na ile go oceniasz

ocenił(a) serial na 8
Red_Monster

Z tym drugim Zombie może być ciekawie. Ale jakoś nie potrafię się przekonać do zachowania rodziny głównej bohaterki. Dziewczyna przeżyła ogromną tragedię, a oni nie za bardzo starają się ją zrozumieć, tak samo jak jej już były narzeczony, w końcu się "otrząsała" a tu dupa.
Ps. czy można gdzieś kupić ten komiks w Polsce? może są w jakiś zeszytach albo tomach czy coś?

klaudia01300

W internecie można znaleźć trochę zeszytów po polsku (konkretnie na grumiku) ;)

ocenił(a) serial na 8
Red_Monster

Bd ciekawa sprawa z tym drugim zombie. Denerwuje mnie rodzinka i narzeczony głównej bohaterki.
P. Nie wiesz może czy ten komiks jest wydany po polsku?

klaudia01300

Komiks jest po polsku ;) Komiks to całkiem inna opowieść niż serial ale warto się zaznajomić, warto. Polecam
Jeżeli ktoś poszukuje, można znaleźć na jednym ze znanych serwisów.
Szukajcie Pana "Komiksiarzyk"

ocenił(a) serial na 8
Ryba24

A on jest wydany po 1 egzemplarzu czy po kilka w formie tomu jak w Żywych Trupach? Ile on kosztuje? On jest już wydany cały czy jeszcze trwa... Google nie chce mi pomóc. .

klaudia01300

Identycznie jak w Żywych Trupach komiks wydawany był w formie zeszytów a potem zebrany w 4 tomy
http://en.wikipedia.org/wiki/IZOMBIE
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Ryba24

I to są tylko te 4 tomy i to już koniec? Nie ma więcej?

ocenił(a) serial na 8
klaudia01300

A i jeszcze pytanko: Nie wiesz gdzie można to kupić?

klaudia01300

Gdzieś pewnie jeszcze można ale po ang. po polsku pisałem gdzie można znaleźć

ocenił(a) serial na 9
Red_Monster

Celowy zabieg czy zbieg okoliczności? :D w tym odcinku Lole gra jedna z głowych aktorek w Devious Maids. W tym serialu również ma męża Javiera i wygląda identycznie :D tylko tam ona ma na imie Zoila ... hm :P

ocenił(a) serial na 7
Red_Monster

Czy ktoś z was kojarzy tytuł muzyki/piosenki w momencie kiedy drugi blond zombie siedzi w barze, pije drinka i podchodzi do jakiejś kobiety, a potem z nią trochę rozmawia. Jest to około 21 minuty. POMOCY! :D

Red_Monster

Nie oceniajmy książki po okładce. Moim zdaniem drugi zombie nie będzie czarnym charakterem. To co robi na razie nie jest jakoś szczególnie złe. Zaczął zmieniać ludzi w zombie, dlatego że szukał nowego źródła zarobku, zresztą defacto był dilerem więc dryg do tego typu interesów stał się swego rodzaju zboczeniem zawodowym. Tak właściwie to puki co, nie okłamał Liv i nie zrobił jej krzywdy. W najbliższych odcinkach ich relacja powinna stać się klarowna. Bo przecież jeśli Liv zrezygnuje z "dokarmiania" nowego kolegi, to ten wcale nie musi stać się jej arcyworgiem. Na chwilę obecną Liv jest mu raczej obojętna... A może nie do końca? W końcu jest pierwszym zombie, które kiedykotlwiek spotkał, i na dobrą sprawę tylko jej może się zwieżyć ze swoich problemów dotyczących spraw zombie. W każdym razie, jeśli Liv zrezygnuje z dawania mózgów, nowy zombie może zdobywać mózgi tak jak to robił do tej pory-polując na ludzi.

ocenił(a) serial na 7
Red_Monster

Odcinek dość dobry nawet mi się podobał oby tak dalej ciekawe ile przetrwa ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones