PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875459}

Farma Clarksona

Clarkson's Farm
8,6 4 719
ocen
8,6 10 1 4719
Farma Clarksona
powrót do forum programu Farma Clarksona

9/10

ocenił(a) program na 9

Jak dla mnie rewelacja. Clarkson mógłby poprowadzić każdy program. Dlatego bez niego Top Gear to już nie to samo.

Rafael_Himenez

Mógłby go nadal prowadzić, gdyby nie kilka drobiazgów. Tzn gdyby nie był takim chamem, dupkiem, zarozumialcem, megalomanem, rasistą, ksenofobem i mizoginem, to nikt by go nie wywalił...

ocenił(a) program na 10
eltoro10000

Znasz go osobiście że wydałeś taki osąd?

Krystian_Kuc_2

A co ty sądzisz o Putinie? Spoko gość? Czy nie masz zdania, bo nie znasz go osobiście?

ocenił(a) program na 10
eltoro10000

Co ty mi tu z Putinem wyjeżdżasz, pytam czy znasz Clarksona osobiście skoro wymieniasz te wszystkie cechy, bo jak sądzę wywnioskowałeś to na podstawie tego jaką postać on kreuje w mediach, i tego jakie ma zdanie na różne tematy, ale osobiście go nie znasz więc nie możesz wiedzieć jakim jest człowiekiem.

Krystian_Kuc_2

Znam. I co ty na to?

ocenił(a) program na 10
eltoro10000

To świetnie, a ja znam Putina i to świetny gość i co ty na to?

Krystian_Kuc_2

Potwierdzam.

eltoro10000

no tak, pokolenie płatków śniegu, nie można żartować, obrażać i nic robić co kogoś mogłoby urazić. Oglądam top gear, grand tour czy nawet farmę od lat, i nigdy nie miałem jakiegoś odczucia cringe'u po jego żarcie czy wypowiedzi. Wiele z nich było ostrych, ale zawsze wpasowywały się do sytuacji. Nie zesrajcie się.

michalxd21

Nawzajem. Jak to mówią, jeden lubi jak mu Cyganie grają, a drugi jak mu buty śmierdzą. Ja akurat wolę to pierwsze, a twoje gusta mnie nie obchodzą.

eltoro10000

Jakby mi buty śmierdziały to byłby powód co najmniej do wstydu, jakoś czytając i oglądając Clarksona nie mam takiego odczucia więc twoje porównanie jest bez sensu. Jak cię gusta nie interesują i wszystko masz w dupie, to po co się przypieprzasz do niego?

michalxd21

A ty po co do mnie? Zwłaszcza jeśli nie jesteś w stanie pojąć prostej przenośni? O ile wiem, to na razie jeszcze panuje wolność wyrażania poglądów, więc ujadaj sobie ile chcesz, sam trafnie zauważyłeś gdzie mam ciebie i twoją opinię ;-)

ocenił(a) program na 10
eltoro10000

I właśnie dlatego świetnie się czyta Jego artykuły i ogląda programy. Lubie tego gościa i uwielbiam Jego poczucie humoru. A jak komuś się nie podoba jakie opinie wyraża i to, że jest chamem, to niech nie ogląda jego programów. Proste rozwiązanie.

selstei

Dzięki za bezcenną radę, z tym, że już sam na to wpadłem i to wiele lat temu. Szczerze mówiąc, w ogóle nie cierpię ględzenia o samochodach, a skoro na dodatek ględzi jakiś żałosny dupek, to musiałbym być masochistą by to oglądać ;-)

ocenił(a) program na 10
eltoro10000

Nie zesraj się przypadkiem z tej podniety, trollu. Najwidoczniej jesteś masochistą, bo sporo wiesz na jego temat.

selstei

Prymityw wyjdzie z człowieka prędzej czy później, często nawet już w drugim zdaniu. Clarkson też jest takim prymitywem umysłowym, dlatego jemu podobne prymitywy o ptasim móżdżku go uwielbiają.

ocenił(a) program na 10
eltoro10000

Przestań się mazać. Już taki się urodziłeś. Nie przeskoczysz kalectwa umysłowego, które cię bekso dotknęło. Zamiast trollować, zajmij się czymś pożytecznym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones