PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875459}

Farma Clarksona

Clarkson's Farm
8,6 4 719
ocen
8,6 10 1 4719
Farma Clarksona
powrót do forum programu Farma Clarksona

Niedorzeczne

ocenił(a) program na 8

Ilosc nakazow, zakazow, regulacji, biurokracji jest porażajaca. Serial swietny, ale wielka brytania ma totalnie popieprzone prawo rolnicze, nie mozna bez pozwolenia na swoim terenie wywozic ziemi wykopanej w innym miejscu takze na swoim terenie

ocenił(a) program na 9
gok_U

Też zwróciłem na to uwagę, ale tak samo na to, jak oni się do tego prawa stosują. Wyobrażasz sobie taki coś u nas?
Nawet gdyby coś podobnego uchwalili, ludzie w następnym miesiącu podeszliby zdroworozsądkowo (lub jak kto woli dzięki zaborom i wrodzonemu cwaniactwu, szukaniu dróg obejścia). Ewentualnie zakończyłoby się do strajkiem generalnym i blokadą urzędów ( realne jest wywiezienie na taczkach odpowiedzialnych za to biurokratów).
Poszanowanie prawa, to mi rzuciło się w oczy u Brytoli. I ten ich taki wewnętrzny spokój, flegma. Całkowity kontrast do naszych polskich cech (awanturnictwo, pieniactwo, kombinowanie itp.).
Ten serial to majstersztyk, świetnie zrealizowany. Ktoś gdzieś napisał, że jakby Jeremy czytał przez wszystkie odcinki instrukcje obsługi tych maszyn rolniczych ( w sumie czegokolwiek) , to serial i tak byłby hitem,. On ma coś w sobie, żywa legenda. Pzdr.

ocenił(a) program na 8
staszpio

Zgadzam się z tobą, natomiast nie jestem w stanie zrozumieć tego w jaki sposob dzisiejszy świat funkcjonuje i jak bezrozumni potrafia byc ludzie zeby do takiego stanu dopuscic. A jesli chodzi o prowadzacego Genialny

gok_U

Cóż... pisałeś to parę miesięcy temu, czyli przed ukazaniem się trzeciego sezonu. Co powiesz na wstęp do trzeciego sezonu, w którym Clarkson czyta listę nakazów jakie na niego nałożono? To chyba nie jest normalne w całej Brytanii. Jego chyba serio ktoś tam mocno nie lubi.

Pete

Ja uwazam, ze to jest tez element scenariusza i nie traktowalbym wszystkiego 1:1 bo to nie dokument a jednak dzielo rezyserowane - ale mimo to bardzo przyjemnie sie oglada Jeeze ktory nie zawsze jest we wszystkim naj;) Kaleb i Lisa sa super.

Pete

PS ZNALAZL LAMBO TO KUPIL LAMBO :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones