PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770965}

Polowanie na Hitlera

Hunting Hitler
7,3 428
ocen
7,3 10 1 428
Polowanie na Hitlera
powrót do forum programu Polowanie na Hitlera

Wie ktoś może kiedy pojawi się 2 sezon tego serialu w polskiej wersji kanału HISTORY ?
Na anglojęzycznym kanale już puszczają 4 odcinek a u nas nie ma nawet żadnej wzmianki na razie. Na polskiej stronie internetowej HISTORY również cisza...

ocenił(a) program na 8
mis2

od 17.01. co wtorek o 22:00 w History :)

ocenił(a) program na 7
mbgonzalez7

...a zaraz po tym równie ciekawa Klątwa Wyspy Dębów. Cóż to będzie za uczta:)

Boskigrom

Czy bracia Vagina wreszcie cos znalezli?

ocenił(a) program na 7
Justyna_0288

"są już o krok"
...moja ulubiona sentencja tego programu :)

Boskigrom

A moja " czy ten kawałek drewna moze być dowodem na istnienie podziemnej komnaty?"

ocenił(a) program na 6
Justyna_0288

ten pasek jest na pewno wojskowy, bo przypomnina ten co mam na sobie a ja mam wojskowy...

Największa bzdura to rezydencja Hitlera Inalco, kolesie podpływają łodzią i potem wpław, bo nie ma innego dostepu.... tylko łodzią albo wodnopłatem. W dodatku wszedzie czają się jeszcze strażnicy (SS ?!?) hłe hłe
To nic, że 150 metrów dalej jest główna droga, a 700 metrów dalej inna posesja.
W dodatku dom był na sprzedaż w 2011 i każdy mógł sobie obejrzeć dom zewnątrz jak i w środku..... wszystko jest na necie + google maps..
Robią debili w widzów i prowadzą niby mega profesjonalne dochodzenie.... tymczasem jest to zwykłe show

ocenił(a) program na 7
jacek13700

To nie była rezydencja hitlera tylko podejrzana rezydencja która mogła służyć do ukrywania niemców. W 2011 była na sprzedaż więc pewno ktoś ją kupił. A ten strażnik był prawdopodobnie zwykłym dozorcą w prywatnej posiadłości który sobie nie życzył żeby ktoś buszował po jego terenie, bo niby dlaczego skoro już nie była na sprzedaż? To że teraz jest tam droga i niedaleko inny dom nie oznacza że było tak samo 70 lat temu.

ocenił(a) program na 6
Boskigrom

przeinaczasz to co pokazują i mówią w tym programie... tam jest cały czas mowa o Hitlerze a nie o pozostałych oficerach SS. W willi miał mieszkać sam Hitler z Ewką Braun.
To ,że 70 lat temu może nie było tam drogi nie oznacza, że nie ma jej tam teraz, niestety przemilczeli ten fakt a wręcz sugerują że nadal jest tam tak jak w 45...mogli w normalny sposób pojechać tam a nie cudować desant z wody. Zawsze można najpierw zapytać czy można obejrzeć dom a nie włazić na czyjaś posesje. Nie będe tego tłumaczył dalej, bo chyba każdy widzi czym trąci te show.. Podoba CI się - no to enjoy..

ocenił(a) program na 7
jacek13700

W którym to odcinku niby mówią że to rezydencja hitlera i ewy braun? Ja widziałem wszystkie (dostępne do tej pory) na kanale History i niczego takiego nie było.
Chodziło o odwzorowanie jak wtedy ta willa był a niedostępna. Co kogo obchodzi jak jest teraz, jakie to ma znaczenie? Hitler nie uciekł teraz tylko kiedyś. Wg mnie bardzo dobrze pokazali w jaki sposób kiedyś ktoś obcy mógłby chcieć dostać się tam i na jakie trudności napotkałby.

ocenił(a) program na 6
Boskigrom

to chyba oglądamy dwa różne seriale na H, albo widzimy i słyszymy co innego...

jacek13700

Uważam, że dużo ciekawych informacji tam podają. Ale i dużo bajek jest. Dla mnie największą kpiną było to że wielcy szpiedzy CIA nie mogą pobrać DNA bo krewna Ewy Braun im odmawia. Bin Ladena wytropili a ciężko "podkraść" sztućce z restauracji którymi jadła ta niby krewna i zbadać jej dane.

mbgonzalez7

ktos wie czy jest na necie ? bo nie posiadam niestety History

ocenił(a) program na 8
Justyna_0288

na CDA na pewno cały 1. sezon, nie wiem jak z 1. odcinkiem 2. sezonu

mbgonzalez7

To wiem ,bo obejrzałam. Chodzi mi o sezon drugi

Justyna_0288

Niestety na 2 sezon musimy poczekać jak chcemy na necie sobie oblukac.

lordkurak_00

dlaczego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones