PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769290}
8,8 9 971
ocen
8,8 10 1 9971
The Grand Tour
powrót do forum programu The Grand Tour

Choć odcinek ciekawy, zadania oczywiście już kiedyś były :) , tym razem ktoś inny niż Hammond miał wypadek i to nie jeden :) . Niby brakuje świeżości ale nadal da się to oglądać choć może porostu jestem fanem i patrze przez różowe okulary, podsumowując nadal trzymają pion i formę 7/10 (choć to nie był jeden z najlepszych odcinków)

PIXA_GOD

A dla mnie z uplywajacymi latami jest coraz lepiej. Wypadki bardzo mozliwe ze wyrezyserowane ale po mimice May'a wcale to nie jest takie oczywiste. Widac strach i przerazenie. W sciane udezyl naprawde tak samo tak siedzial w lodowatej wodzie a swoje lata ma.
Z ogniem z wydechu przesadzili ale to nie pierwszy raz wiec dla fana to nic nowego. Dla mnie niech kreca odcinki do konca swiata i jeden dzien dluzej. Dobrze sie to oglada.

ocenił(a) program na 9
85poll

Czy wiecie może kiedy kolejny odcinek ma wyjść?

ocenił(a) program na 8
peter511

Ten był kręcony w marcu i jest pokazany we wrześniu. Materiał do kolejnego kręcili w lipcu, m.in w Polsce więc zakładając, że cykl produkcyjny od zdjęć do gotowego odcinka to mniej więcej pół roku daje nam to styczeń/luty 2023

ocenił(a) program na 9
frankowski

Dzięki za odpowiedź, pozostaje czekać cierpliwie. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones