PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774666}
8,5 3 912
ocen
8,5 10 1 3912
Wielkie teorie Darwina
powrót do forum programu Wielkie teorie Darwina

Pierwszy odcinek

ocenił(a) program na 9

Jak na razie, świetny program :D Utrzymany w klimacie Darwinów z yt :)

Matizor

Cały odcinek był świetny ale na porach zawyłam srogo, szczególnie na artach :D
Mam nadzieję, że reszta odcinków wyjdzie na tym samym poziomie jak nie na wyższym :)

ocenił(a) program na 7
Matizor

Pory i arty z nimi były najlepsze, dawno już nie uśmiałam się tak podczas seansu :D

Matizor

Już nie będę płakał nad tym jak to wszystko jest świetne, tylko zabrakło mi przygód dwóch złodziei i to srogo mi zabrakło, ale czekam na rozwój.
Jagiełło najlepszym królem był :>

użytkownik usunięty
Matizor

No właśnie niestety to jest ciągle to samo. Jada na jednym patencie już od kilku lat. Jeszcze fajne ale przydałoby się coś nowego.

ocenił(a) program na 9

Jeśli ten patent działa, ludzie to lubią i ich to bawi, a samych twórców cieszy to co robią to po co na siłę wymyślać coś nowego by zadowolić lud wymagający coraz to nowszych form? Moim zdaniem te właśnie filmiki są powiewem świeżości w komercyjnych platformach, coś nowego w porównaniu do tony programów "pseudo-paradokumento-reality-show". Fanów GF Darwin zapewne w większości cieszą nowe produkcje, a jeśli potrzeba czegoś nowego jest jeszcze morze yt do przekopania, tam zawsze jest coś nowego :)

użytkownik usunięty
Matizor

E tam, wraz z Markiem Huczem, Jan Jurkowski myśli, że jest zabawny, a tak naprawdę swoim żałosnym wyśmiewaniem się z tylko jednej religii propaguje patologię. Polska to podobno najbardziej religijny kraj w Europie, więc ich filmiki, które się naśmiewają tylko i wyłącznie z jednej religii powinny być zgłaszane za obrazę uczuć religijnych i minusowane. Ci panowie wybili się poprzez prowokację, bo słabe Chrześcijaństwo to łatwy cel, nie tak jak silny Islam i o Mahomecie nic nie nakręcą. Zresztą o Allahu i Jezusie nie mają żadnej wiedzy. Ich wiedza jest żałośnie podstawowa. Czyli, że Jezus jest synem Boga. Ależ wcale nie:
https://islambeztajemnic.wordpress.com/2015/06/21/jezus-w-ko...
Tak więc, za nim zacznie się kręcić na jakiś temat, to trzeba się najpierw douczyć, a nie potem wprowadzać miliony w błąd. No, ale coś w tym jest, że tylko nieliczni zostaną zbawieni.
Dobranoc.
A teoria Darwina to jedna wielka bzdura. Świat został stworzony od razu stary. W grach komputerowych światy tworzą się od razu stare. Żyjemy w symulacji, w grze komputerowej i gramy w celu naukowym, albo w rozrywkowym. Wpisz sobie w necie hipoteza symulacji, i na podstawie tej hipotezy można z miejsca obalić teorię Darwina.
Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones