PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781643}

Śródziemie: Cień wojny

Middle-Earth: Shadow of War
7,4 2 168
ocen
7,4 10 1 2168
Śródziemie: Cień wojny
powrót do forum gry Śródziemie: Cień wojny

Wrażenia

użytkownik usunięty

Jak Wasze wrażenia w porównaniu do jedynki? Pierwsza część mi się bardzo podobała głownie przez nemesis :)
Wiem, że sporo osób krytykuje te mikrotransakcje, no ale trudno, i tak nie mam zamiaru płacić grze za jej szybsze przejście.

Siema,
ja jestem niestety mocno rozczarowany!

Nie wiem co jest grane, ale graficznie gra wygląda jakby była robiona pod 720p, bo w rozdziałce 2k i 4 lub wyższej jak się ustawi dzięki DSR to wygląda nadal tak samo słabo! Tekstury są rozmazane, średnio wyraźne itp! Masakra!

Oby poprawili ta jakimś patchem, bo inaczej nie będę w to grał!

użytkownik usunięty
Shurtugal_Eragon

no, w premierę gry to tak często jest niestety. Sporo bugów, i co chwilę jakieś patche wrzucają w międzyczasie. W takim razie pewnie poczekam jeszcze jakiś czas, bo na PC chcę sobie kupić ;)

rozumiem - to lepiej zaczekaj, bo póki co grafika odstrasza niestety ;(

Shurtugal_Eragon

Chyba przesadzasz z tą grafiką. Może nie jest na poziomie Wiedźmina 3, ale wygląda bardzo ładnie.
No i oczywiście podstawowa kwestia, czy pobrałeś darmowe dlc z lepszymi teksturami.

bartoszcyc8

nie jest na pewno na tym poziomie grafa ;)

Ale zwracam honor grze, gdyż miałem włączona opcję w ustawieniach ekranu - Dynamiczne wyświetlanie i ta opcja powodowała problem. Po jej wyłączeniu jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones