PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642939}

A New Beginning: Odrodzenie

A New Beginning
6,6 286
ocen
6,6 10 1 286
A New Beginning: Odrodzenie
powrót do forum gry A New Beginning: Odrodzenie

Taka sobie

ocenił(a) grę na 5

Nie jest zła, ale nie polubiłem bohaterów, a to najgorszy grzech przygodówki.

ocenił(a) grę na 6
zombiecamel

Zgadzam się, główne postacie są jakieś nijakie, podobnie jak poboczne. Sama gra jest niezła, ale właśnie ze względu na brak charyzmy wszystkich bohaterów, obniżam ocenę. Wcześniej przeszedłem Vampire Story, które według mnie jest o niebo lepsze,ale to kwestia gustu. Wszystko z CDA.

ocenił(a) grę na 6
Mower13

Postacie średnie,ale przede wszystkim sama gra jest miejscami bardzo nudna i chaotyczna.Czasami gra zostawia nas w sytuacji w której tak naprawdę nie wiemy o co chodzi jakby i zaczynamy klikać na wszystkie rzeczy i szukać akcji , która choć trochę da nam do myslenia co dalej robic w danej sytuacji.Zwłaszcza miało to miejsce w laboratorium z algami.Za dużo łażenia,za mało zagadek i ciekawych rzeczy.Mimo wszystko twórców należy pochwalic za dość oryginalną fabułę i momentami wymagające zagadki i sytuacje w których trzeba mocno sie namęczyć.Za minus i plus trzeba też dodać dialogi , które są strasznie nierówne i jest ich zdecydowanie za dużo oraz głupkowaty system używania i oglądania przedmiotów oraz .6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones