PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809151}
7,7 3 485
ocen
7,7 10 1 3485
A Plague Tale: Innocence
powrót do forum gry A Plague Tale: Innocence

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat obok Hellblade: Senua's Sacrifice - istna perełka, arcydzieło audiowizualne! Ujmująca i wzruszająca historia, cudna muzyka i zero nudy podczas gameplayu, klimat miażdży!!! i te cholerne szczury :D 10/10

ocenił(a) grę na 10
tix666

Popieram, co do Hellblade jak i Plague Innocence

ocenił(a) grę na 7
tix666

Bez przesady, gameplayowo to gra tylka nie urywa, skradanie jest kiepskie i nudne, walka tez niezbyt
Historia fajna, ale nie jest to jakies nie wiadomo co

Ogólnie dobra pozycja, szczegolnie jak na AA, ale na pewno nie gra na 9 czy 10 na 10

ocenił(a) grę na 8
lukas_172

Ale gra jest niezła i broni się grywalnością. W tym roku najlepsze co wyszło póki co to właśnie
Re 2 remake, Metro Exodus, Devil May Cry V, Sekiro, A Plague Tale: Innocence.

Są to gry owszem z pewnymi rysami, ale rozgrywka sprawiła mi w nich przyjemność.
Wszystkie te gry oceniam w granicach 8,0 do naciągane 8,5. A Re 2 remake nawet na 8,5+ lub naciągane 9.

Nie są to jednak gry przełomowe czy ambitne projekty typu Half Life 1, System Shock 2 czy Deus Ex,
które zasługiwałyby na 10/10, kiedy się pojawiły i bardzo dobrze znosiły upływ czasu.
Z ostatnich takich bardziej ambitnych projektów był np: Prey 2017.
A klimatycznie zrobiły wrażenie SOMA 2015 i Obcy izolacja 2014.

ocenił(a) grę na 7
returner

Oprócz Sekiro (nie lubię soulsów) grałem we wszystkie
Dla mnie tez RE2 jest najlepszy takie 9 z minusem na 10 (7 czesc podobala mi się jeszcze bardziej)
Metro Exodus - 7 moze 7,5 na 10 - slaba fabula, rozgrywka jakos mnie tez nie wciagnela przesadnie, no i króciutka bardzo, Last LIght bylo lepsze
DMC5 - tez 7/10, ale nie jestem fanem serii, za duzo kiczu
Plague Tale - 7.5 - niezla historia (ostatnio malo gier z dobra fabula), rozgrywka nieco monotonna, ale nadrabia klimatem

Polecam od siebie Days Gone, recenzje mial mieszane, ale kompletnie nie mam pojecia czemu - ok optymalizacja i bugi, tutaj sie zgadzam, ale tak poza tym naprawde bardzo dobra gra,
dobry scenariusz, wciagajaca rozgrywka, swietna oprawa-audio video.
Gra mnie naprawde mocno wessala na spora ilosc godzin, poczatek moze nie zachwyca, ale czym dalej w las tym lepiej IMO

Jestem przy koncu gry i dalbym jej 8 a moze nawet 8,5 na 10

Druga polowa roku bedzie chyba lepsza - Control / Man of Medan / Gears 5 / Borderlands 3 / Modern Warfare / The Outer Worlds / Death Stranding / Jedi Fallen / Doom Eternal
Jest na co czekac, choc nie ma takiej bomby jak RDR2 czy GOW, jedynie chyba Death Stranding moze zaskoczyc

tix666

Litości...

milicja

gusta, gusty, guściki ;]

ocenił(a) grę na 6
tix666

Gameplayowo ta gra to kaszana w porównaniu do the last of us 2, tutaj poruszanie, animacje, jakość wykonania to niska półka w porównaniu do wcześniej wspomnianego tlou2.

ocenił(a) grę na 8
czykenowski

Do gry AA porównujesz tytuł AAA który robiło pewnie z 300 osób więcej?

ocenił(a) grę na 8
tix666

Chyba muszę Ci przypomnieć Detroit: Become Human i wszystkie gry od Davida Cage'a. Więc nie tylko obok tej o której wspomniałeś (chociaż nie grałem akurat w tą o której piszesz)

ocenił(a) grę na 4
tix666

Obie gry to średniaki. Zakładam, że podobają się głównie ludziom, którzy nie czytali zbyt dużo / nie oglądali dobrych filmów, bo samo PT:I jest tak napchane durnymi kliszami że ledwo ukończyłem ją w przerwach między wywracaniem oczu i nudzeniem się na śmierć.

DiegoTan

Wiem o czym mowisz, ja np. Mandaloriana wylaczylem po 10 minutach

ocenił(a) grę na 4
tix666

Touche'. Ale zakładam, że jak oglądałeś dużo westernów to możesz rzygać już tym klimatem (i tymi kliszami). Ja obejrzałem ich bardzo niewiele, przez co Mandalorianin mi się podobał. No i pierwszy aktorski serial w świecie SW, za który pewnie bym umarł jako dzieciak.

DiegoTan

Mandalorianin - wyjątkowe gówno dla debili ,nudne , głupie ,nie trzymające się kupy ,film dla ludzi z bardzo małym IQ.

ocenił(a) grę na 4
ocenił(a) grę na 8
tix666

Dokładnie. Zacząłem grać bez większych oczekiwań, a okazało się, że to piękna historia z równie piękną muzyką i tak urokliwą grafiką, że momentami aż przystawałem i zwyczajnie się rozglądałem, np. na murach zamku. W dodatku świetnie napisani bohaterowie. Amicię i Hugo polubiłem właściwie od razu i mocno się z nimi zżyłem. Nie mogę się doczekać przygody z Requiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones