PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809151}
7,7 3 505
ocen
7,7 10 1 3505
A Plague Tale: Innocence
powrót do forum gry A Plague Tale: Innocence

Bardzo chcę zakupić tę grę, droga ludności. Przez czas jakiś wyczekiwałam momentu z narastającym we mnie napięciem, aż ją zakupię. Wreszcie postanowiłam to zrobić i... Zdałam sobie sprawę, że nie wiem: wersja na PC (mam w posiadaniu laptopa windows 10), czy zaś Xbox One. Chodzi o wersję najlepiej pudełkową.
Pytanie do tych spośród ludu, którzy w grę GRALI.
Tak przy okazji, czy jakaś wyjątkowo miła jednostka mogłaby mi opisać sposób sterowania na PC-cie i ty drugim, i, który jest przy okazji wygodniejszy?

ocenił(a) grę na 9
Wolnosc_Slowa00

Grałem na pececie z podpiętym padem od xboxa i było bardzo wygodnie. W tej grze zdecydowanie joypad, nie ma tu scen w których potrzeba jakiegoś szybszego sterowania myszką. A na jaką platformę się zdecydujesz to już kwestia osobistych preferencji, na pc tradycyjnie lepsze tekstury i oświetlenie ale z drugiej strony ekran laptopa a tv... Na YT znajdziesz porównanie obu wersji: "A Plague Tale Innocence PC RTX 2080 Ti vs Xbox One X Graphics Comparison". Zagraj na czymkolwiek, to wspaniała, klimatyczna opowieść :)

Wolnosc_Slowa00

Ja gralem na klaw + myszce i bez problemow

ocenił(a) grę na 8
Wolnosc_Slowa00

Grałem na Xbox One tam ta gra jest też w ramach Game Pass więc wtedy można grać bez kupowania jej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones