PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744482}
7,0 431
ocen
7,0 10 1 431
ARK: Survival Evolved
powrót do forum gry ARK: Survival Evolved

Żadnego wpisu?

ocenił(a) grę na 7

Skusił się ktoś na early access? Jak wrażenia?

Pawuloniasty

Z chłopakiem gramy we wczesną wersję. Gra świetna. Ciągle dodają nowe stworzenia co można śledzić na ark wiki i na YT. Gramy na własnym wykupionym serwerze ale na zwykłych zabawa równie dobra. Gra ma jeszcze wiele niedociągnięć, wg nas mogliby wprowadzić wiele różnych przedmiotów dodatkowo, zmienić niektóre mechaniki itp. ale i tak polecamy tę grę, tym bardziej że wychodzi dopiero za rok. Spędziłam osobiście w grze ponad 200 godzin i jeszcze mi mało ;)

ocenił(a) grę na 7
MAD928

Też gram :) może kiedyś się ustawimy na grę :)

ocenił(a) grę na 10
Pawuloniasty

Sam niestety nie mam peceta a konsolę więc nie mam jak zagrać we wczesny dostęp, ale czekam na tą grę jak na boże narodzenie za dzieciaka! Oglądam póki co na YT jak ta gra się rozwija (polecam kanał Gilathissnew) i z każdym odcinkiem coraz bardziej mam ochotę w nią zagrać. Oczywiście jest sporo rzeczy do poprawy, ale to w końcu wczesny dostęp a zauważyłem, że twórcy robią kawał roboty i starają się na bieżąco wszystko poprawiać.
Jeśli sam pierwszy się nie dowiem to proszę o informację jeśli ktoś już będzie wiedział kiedy wychodzi już pełna wersja. Mam nadzieję, że nie pod koniec 2016, bo umrę z niecierpliwości! :P

Brendlej

Muzyka z okazji Halloween jest świetna :D Pozostaje czekać na choinki :)

ocenił(a) grę na 10
Brendlej

Jakby co to dowiedziałem się, że gra ma wyjść w okolicach maj/czerwiec, także trochę poczekam. :P

Brendlej

Wlasnie oglosili ze gra wyjdzie dopiero pod koniec 2016

Pawuloniasty

Nie da się grać. Komp, który ciągnie Gta V na wysokich w 60fps, a tutaj średnie i spada poniżej 30.

DeGreZet

Zgadzam się z tobą i mam podobną sytuację. Na moim kompie gry takie jak "GTA V", czy "Dying Light" działają bez żadnych przycinek, natomiast "ARK Survival Evolved" działa jak pokaz slajdów, chociaż wcale nie wygląda ładniej. Nie wiem w czym tkwi problem działania tej gry.

barry5800

Siedzę trochę w temacie Early Access i zauważyłem, że silniki tych gier są robione głównie pod ładny wygląd a optymalizacja to przeważnie spory problem. To samo było Z H1Z1 i DayZ na początku, teraz jest w porządku, więc może twórcy to ogarną. Aktualnie ARK olewam bo nie potrafię w to teraz grać.

DeGreZet

Fajnie by było, z chęcią bym w to pograł, gdyby normalnie działało, bo sam pomysł na grę bardzo mi się podoba.

barry5800

jedyny problem mamy ze sterownikiem ekranu od NVIDIA - gra czasem się wyłącza. Poza tym zero komplikacji podczas rozgrywki na PC ponad 2-letnim. Sądzę, że dopiero bardzo blisko premiery dostaniemy aktualizację, która pozbędzie się problemów z grą no i liczę na sterowniki NVIDIA.

DeGreZet

Również mam ten sam problem. Gra ma lapku, ale na lapku który ogarnia GTA V na bardzo wysokich ustawieniach w 1080p, Wiedźmin 3 na wysokich śmiga płynnie, Far Cry 4 na ultra, Battlefield 4 na wysokich/ultra, Star Citizen APLHA, który ma kosmiczne wymagania dość, na wysokich mi śmigało dość płynnie, a grę jeszcze poprawią, i mógłbym tak mnożyć przykłady.

A ARK nawet w 640x480 na low tnie. MASAKRA. Nigdy takiego badziewia nie widziałem. Oczywiście pod względem czysto technicznym DNO. Sama gra i pomysł na nią bardzo ciekawy i szkoda, że tak schrzanili tą wczesną wersję pod względem optymalizacji i wymagań. Mam nadzieję, że to poprawią, bo chciałbym pograć. Gra przecież nie jest fenomenalna pod względem oprawy, a już na low wygląda po prostu słabo, a i tak nie da się grać. Może ta gra nie obsługuje podzespołów w sprzętach przenośnych? Też możliwe. No ale w każdym razie coś jest nie tak.

ocenił(a) grę na 8
Pawuloniasty

Gra niesamowicie wciągająca, też na początku zaczynałam od oglądania na YT :) Zainwestowałam i nie żałuje, co prawda głównie gram w sp bo nie mam z kim grać (wyżycie samemu, już nie wspominając o zbudowaniu porządnej bazy na serwerze jest bardzo trudne) To do czego mam największe zastrzeżenia to mapa, z czasem oczywiście już człowiek wiele zapamiętuje i się orientuje gdzie co i jak, ale serio mogliby nad nią popracować:P Troszkę też mnie irytuje że początkowo te żmijowate, pająki i nietoperze miały być tylko w jaskiniach, a teraz poruszają się swobodnie ;/ Za to niesamowite są nowe gatunki które przybywają, ciekawe jest nawet zwykłe czytanie o nich, no i ich eksploatowanie, jedyny minus tak długi czas oswajania ich:P Nawet nie chcę wiedzieć ile czasu już siedzę nad tą grą, a ona w ogóle się nie nudzi.

klewier

świetne są eventy nawet jeśli trudne do zrealizowania :-)

MAD928

taaaak, ja się rzuciłam raz na indyka, myślę sobie - indyk, no cóż mi zrobi indyk! zabił mnie, współgracza, nasze 5 dinusiów i rozwalił pół domu. a mówili, przed eventami, sprawdzaj co i jak.. :D

Pawuloniasty

100% godne polecenia. oczywiście, komp rzęzi i wyje przy grze, jak nigdy, ale te widoki - coś pięknego! dla miłośników survivalu pozycja obowiązkowa. aż się chce mieć dinozaura. albo kangura! (nowy patch wprowadza kangura, na którym jeździ jedna osoba, a druga przemieszcza się w jego torbie(!) i może z niej strzelać!). <3 warto!

ocenił(a) grę na 8
Pawuloniasty

Grałem. Trudna jak Dark Souls, ale w końcu to gra o dinozaurach i przetrwaniu. Taki Minecraft, ale lepszy.

ocenił(a) grę na 10
Pawuloniasty

W obecnej chwili NAJLEPSZA gra survivalowa na rynku. Duże wymagania sprzętowe, żre nawet 12GB ramu na najwyższych ustawieniach - do tego zajmuje 65GB na dysku, ale warto. Najlepiej wydane pieniądze na grę. Piękne widoki, mnóstwo zwierząt, regularnie developerzy dodają nowe. Samemu jest w stanie się znudzić, ale już w grupie, zaczyna się zabawa. Polecam także odwiedzić Arkwiki, aby dowiedzieć się więcej o świecie i mechanice gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones