PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611580}
4,8 1 163
oceny
4,8 10 1 1163
Aliens: Colonial Marines
powrót do forum gry Aliens: Colonial Marines
ocenił(a) grę na 9
DR16

Ja wolę Aliens:Colonial Marines za filmowy klimat.

AVP (to z 2010 roku) ma za to dwie rzeczy których brakuje mi w ostatniej grze z Obcymi - widoku z pierwszej osoby jako Obcy, który bardziej pozwala wczuć się w rolę, oraz tych szybkich dobić, gdy zajdziemy kogoś od tyłu (chociaż tych niektórzy nie lubią).

Tak czy inaczej, oba tytuły mogłyby być lepsze. Zanim wyszły, najlepszą grą z Obcymi było dla mnie AVP2, w które nadal lubię czasami pograć.
Teraz czekam na "ALIEN: ISOLATION" i myślę, że w końcu dostanę grę marzeń, ze względu na klimat i uczucie zagrożenia, oraz odwzorowania świata znanego z filmu.

szybki1244

Ja też czekam na "ALIEN: ISOLATION" ^^

ocenił(a) grę na 4
DR16

W Aliens vs. Predator jest widok z pierwszej osoby jako obcy, ty chyba w ta gre nie grales. W sumie to zalezy w ktora, bo w najnowszej jest. Aliens Colonial Marines... nijak mi sie podobal. Nudny, zabugowany, slabe animacje, a o sztucznej inteligencji juz nawet nic nie powiem. Bardzo filmowy klimat ma i to jest jedyny plus jak dla mnie. Alien: Isolation bedzie chyba najlepsza gra z tej serii, czekam !

ocenił(a) grę na 5
Viollipop

"W Aliens vs. Predator jest widok z pierwszej osoby jako obcy, ty chyba w ta gre nie grales."
A Ty ze zrozumieniem chyba nie umiesz czytać... Przeczytaj jeszcze raz, tym razem uważnie, co napisał szybki1244

ocenił(a) grę na 4
DR16

Zdecydowanie ta pierwsza,zamknięte klaustrofobiczne pomieszczenia tworzą świetny klimat osaczenia przez obcych. Dodatkowo wykonanie jest o niebo lepsze niż w colonial marines, natomiast nowy aliens moim skromnym zdaniem ma znakomity filmowy klimat:)

ocenił(a) grę na 5
DR16

AvP jest gra bardziej klimatyczna , CM juz mnie tak nie wciagnela

ocenił(a) grę na 3
DR16

Żaden. Oba knocą tę markę na tyle sposobów ile to możliwe;p

GandalfCzarny666

Dokładnie grze nawet nie pomogli trzej aktorzy którzy grali w Aliens.

ocenił(a) grę na 9
DR16

Oba tytuły są moim zdaniem bardzo dobre, lecz znacznie bardziej podobało mi się "Aliens: Colonial Marines". W AvP mamy możliwość gry trzema postaciami, aczkolwiek kampania człowieka jest zbyt trudna i nudna. Mało amunicji i zbyt dużo Obcych. Kampania Predatora jest za to doskonała, gdyż wykorzystuje wszystkie atuty tej postaci. Ostatnia kampania to Obcy, którym gra się naprawdę przyjemnie. Widok FPS pozwala lepiej wczuć się w rolę, lecz AvP nie posiada filmowego klimatu. Gra polega tylko na eliminacji przeciwników i wykorzystywaniu olbrzymiego uzbrojenia. ACM natomiast jest dla mnie istną rewelacją. Fajne, świetnie odwzorowane giwery i klimat, rodem z filmu Camerona. W grze możemy kolekcjonować bronie oraz nieśmiertelniki należące do bohaterów filmu. Możemy dowolnie modyfikować swoje pistolety, zarówno kosmetycznie, jak i praktycznie. Jedyną ich wadą jest celność. Dlatego też odradzam używanie karabinów pulsacyjnych na większych dystansach. Największym atutem gry jest oczywiście "poszukiwanie skarbów", które czają się dosłownie wszędzie. Podsumowując "Colonial Marines" jest grą, która bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i, która na pewno warto kupić.

DR16

Powinienen chyba zmienić nazwę tematu na "który produkt wolicie ?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones