PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611332}
7,6 1 327
ocen
7,6 10 1 1327
Aliens vs Predator
powrót do forum gry Aliens vs Predator

Próbowałem się przekonać bardziej do Aliens vs Predator 2, ale się nie da. Tam nie ma tej adrenaliny i dynamiki. Rozgrywka w AVP2 jest o wiele bardziej powolna i przewidywalna. Wszystko opiera się na fabule, ale jednak zabija to żywotność gry, bo kiedy zagramy raz, drugi w tę samą treść to zaczyna nudzić. W jedynce poziomy są genialnie skonstruowane i można do nich wracać. Muzyka zwiększa napięcie. Każda plansza to osobne wrażenia i niepewność - obcy nie pojawiają się w tych samych miejscach. Adrenalina i szybkość gry są niesamowite i ta bezwzględność - jesteśmy żołnierzem wykonujemy samotnie misje. Jest to po prostu niesamowite i do tego te lokacje kojarzące się z filmem i wyobraźnia, która w tle nieustannie daje o sobie znać. Ponadczasowa gra i w dodatku ten multiplayer, oraz tryb skirmish totalnie konfigurowalny. Najlepsza gra o Alien.Ilekroć do niej wracam, a gram w nią od lat adrenallina jest taka sama.

Rekomenduję grać tylko na najtrudniejszym poziomie trudności Directors Cut -
Wersja Aliens vs Predator Classic 2000 to ta którą rekomenduję.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Jedynka jest lepsza bo po prostu nie jest tak oskryptowana, dwójkę przejdzie się raz i potem już nudzi a w jedynkę można było grać bez końca bo stworki mogły pojawić się wszędzie. Jak wyszedł Aliens vs Predator 1 i ktoś miał wtedy mocnego kompa to mógł dosłownie ze#rać się ze strachu grając w to:)

użytkownik usunięty

No właśnie ja tak miałem grając 'marinem';) Gdybym nie robił sobie przerw to bym zszedł na atak serca (albo zmieniał gacie;P). Klimat w tej grze był powalający. Ale nie powiedziałbym, że była łatwa (szczególnie w niektórych momentach) - mówię o wersji pierwotnej z '99. Być może w Classic 2000 poprawiono niektóre rzeczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones