PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606828}
5,4 859
ocen
5,4 10 1 859
Alone in the Dark
powrót do forum gry Alone in the Dark

... pokonało mnie sterowanie. Nie da się po prostu grać tak jest to spier.olona mechanika gry.

STAMiNA

popieram, nawet denny dubbing bym przeżył,ale jeśli mam problem z walnięciem siekierą w drzwi to coś jest nie tak...

awksom

>ale jeśli mam problem z walnięciem siekierą w drzwi to coś jest nie tak...
Albo nie mogę nacisnąć przycisku. hehe

STAMiNA

mój nr 1: złap linę-spacja, puść linę -Print Screen !!!

awksom

A jazda taksówką po mieście? Ja pier*lę, jadąc dobrze wjebu*e się we mnie inny samochód/element otoczenia tak z dupy, powodując obrót o 180 stopni i dupa.
Jak już dojechałem do momentu gdzie jest rusztowanie, wjechałem w nie i nic, a nawet poradnik mówi żeby tak zrobić.

sliwma

raz mi się udało ten fragment przejść, ale to była katorga. Długi etap bez żadnych punktów kontrolnych, w którym po prostu trzeba zginąć 100 razy i nauczyć się wszystkiego na pamięć

awksom

Nawet nie bo nawet jak już zginiesz 100 razy i znasz wszystko na pamięć to Ci się wjebie jakaś osobówka z dupy mimo że ją omijasz... Przeszedłem do kolejnego etapu pomijając ten i tyle.

sliwma

ja za pierwszym razem też tak zrobiłem, ale potem ambicja/masochizm wzięły górę i jakoś poszło, po czym stwierdziłem "Nigdy więcej"

awksom

Ja chyba dam sobie spokój bo kur*ica mnie bierze jak muszę od nowa cały etap przechodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones