PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700264}
7,7 410
ocen
7,7 10 1 410

American Truck Simulator
powrót do forum gry American Truck Simulator

7/10

ocenił(a) grę na 7

Nie jestem fanem ciężarówek mimo to w ATS gra mi się bardzo przyjemnie bo mnie ta produkcja odpręża - jadę do firmy, odbieram naczepę, jadę pod wskazany adres, zdaję naczepę. Bez stresu, na spokojnie, lubię tę grę odpalić po np. sesji z NBA 2K16 która to tak mnie kantuje że każdy mecz kończę niemal z połamanym padem. ATS graficznie to Euro Truck Simulator w Stanach, postawiono trochę więcej obiektów w miastach, twórcy powinni bardziej się postarać. Gra jest przeciętnie zoptymalizowana, na GTX970 4GB w mieście płynność potrafi spaść do 45 klatek co jest komedią [ustawienia ultra]. Wiele do życzenia pozostawia sztuczna inteligencja, do mandatów za stłuczki trzeba się szybko przyzwyczaić. Na wielki plus zasługuje społeczność za mody, bez nich po 10 godzinach gra przestałaby bawić. O przyszłość jestem spokojny, przykład ETS pokazał że SCS Software wspiera swoje dzieła lata po ich premierze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones