PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656011}
7,0 691
ocen
7,0 10 1 691
Among the Sleep
powrót do forum gry Among the Sleep

Wrażenia...

ocenił(a) grę na 8

Spoko gra 8/10 koło 2H grania ale fajny pomysł :)

elosidzej

Też właśnie jestem po, i moje wrażenie są niesamowite, świetna gierka :) ten podmuch nostalgii...

ocenił(a) grę na 7
elosidzej

A może mi ktoś wyjaśnić zakończenie, bo było tak z leksza... dziwne.

ocenił(a) grę na 7
Matekes15

SPOILER!!!! Zakończenie było wręcz rewelacyjne, absolutna wisienka na torcie. Całą historia, była aluzją trudnego dzieciństwa, co widać w końcowej scenie, kiedy znajdujemy matkę z butelką w ręku. Wszystkie te demony i miejsca które zwiedziliśmy, były halucynacją tego dziecka, uosobieniem nędzy i trudnego położenia. Nie miał przyjaciół, więc można było pokusić się o stwierdzenie, że sam misio był jego wyimaginowanym przyjacielem (u małych dzieci to dość często spotykany przypadek, wiele osób myśli wówczas że z dzieckiem komunikują się duchy, wówczas to tylko jego wyobraźnia).

ocenił(a) grę na 7
a1ien_1385

Dzięki ;) Też tak przypuszczałem. Ten potwór w jego wyimaginowanym świecie, który nas gonił, był chyba w rzeczywistości jego matką. Ten świat, w którym był, to taka jedna wielka metafora.

ocenił(a) grę na 7
Matekes15

Dokładnie, dobrze to ująłeś, był metaforą jego dzieciństwa. Ehhh ... szkoda tylko że gra była taka krótka. Gdyby twórcy przedłużyli kampanie, może by wyszło coś na skale Amnesji. Mimo wszystko, ,,Among The Sleep'' i tak jest warte uwagi, choć miał potencjał na więcej.

a1ien_1385

Właśnie ukończyłam tę grę. Zakończenie mnie wgniotło. Bardzo wzruszające i powoduje, że gry nie zapomni się długo. Przez zakończenie u mnie ocena tej gry o oczko w górę.

ocenił(a) grę na 6
elosidzej

Właśnie zaliczyłem...za krótka, ale mimo wszystko jest nawet klimatyczna, przyjemnie się grało

ocenił(a) grę na 8
elosidzej

Granie w to w nocy, masakra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones