PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 255
ocen
4,7 10 1 5255
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

Gra po prostu męczy.

ocenił(a) grę na 1

Niestety musiałem po ponad połowie grania przerwać grania w ten tytuł, bo po prostu niebywale mnie męczyła. Do
gry powinienem zasiadać z chęcią i świadomością tego, że poznam dalszą część ciekawej fabuły a nie robić to po
prostu z przymusem. Przez ponad połowę grania przekonywałem się, by jako tako ukończyć ten tytuł, ale po prostu
gra jest tak słabym RPGiem, że musiałem pożegnać Gothica IV. Sama fabuła, jak i zadania poboczne wołają o
pomstę do nieba. Optymalizacja pomimo zainstalowania najnowszego patcha pozostawia wiele do życzenia. Klimatu
w lokacjach kompletnie brak, postacie są płytkie, bez charakteru i zero jakiegokolwiek elementu utożsamienia się z
prowadzonym przez nas bohaterem. Gra jest z gatunku RPG, ale nie spełnia ona nawet najbardziej podstawowych
kryteriów, dzięki którym można byłoby ją do tego gatunku zaliczyć. Odradzam grania w ten tytuł, bo osobiście dziwie
się, że aż tyle spędziłem czasu w grze, która nie posiada nawet najmniejszego czynnika, który by sprawiał, że
włączałbym tą grę z przyjemnością. 1/10, nie ma litości.

Note

Zgadzam się ta gra to totalne gówno znaczy się 4 bo wszystkie części gothica są wspaniałe oprócz tej oczywiście xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones