PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 264
oceny
4,7 10 1 5264
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

Jest w Cd-action !

użytkownik usunięty

Jeśli ktoś chciałby pograć w tę szajs, to pełna wersja gry jest w najnowszym wydaniu Cd-action.

ocenił(a) grę na 5

Kupiłem. Fajnie nawet jest. Zdecydowanie nie jest to GI/II, ale póki co mechanika walki i mapy o wiele lepsze niż w GIII.

użytkownik usunięty
Martin von Carstein

Co do mapy to jeszcze mogę się z tobą zgodzić ale jeśli chodzi o system walki to jest to jeden z najgorszych jaki widziałem nie dość że jest on tak samo prosty co z Gothic 3 i ogranicza się tylko to wciskania dwóch klawiszy to na dodatek system walki jest jakiś taki wolny i jest o wiele mnie płynny nie w Gothic 3. Naprawdę gdy przez ten system walki odechciewa mi się grać.

ocenił(a) grę na 5

Akurat wdaje mi się iż ta walka jest płynniejsza niż w 3, łatwiej przechodzę np. od wroga do wroga - jeśli mnie otoczą.
W gruncie rzeczy system walki nie był nigdy najmocniejszą stroną Ghoticów, ot proste klikanie/stosowanie dwóch klawisz kierunkowych.
Dodatkową fajną nowością jest wzbogacenie bestiariusza istot, zwłaszcza gdy mówimy o sposobach walki. Krwiopijce np. żądlą i strzelają jadem, a jakieś plażowe bestie wabią swe ofiary na żółwia. Ale G4 ma bardzo mało tychże plusów...

ocenił(a) grę na 7

Jeśli by nie oceniać tego po okładce (czyli, nie licząc tego, ze to Gothic) to można by dać 7/10.

użytkownik usunięty
PIOTREKPK19

W sumie to jestem tego samego zdania. Jako kontynuacja gothic'a ta gra to porażka ale jako "normalna" gra wypada całkiem nieźle.

ocenił(a) grę na 5
PIOTREKPK19

Hmmm... zależy co komu spasuje. Ni jak tego RPGiem (którym teoretycznie gra jest) nazwać nie mogę. Łupanka, prosta gra akcji z nawalaniem potworów + ładne mapki, gra z tych mało ambitnych, do tego posiadająca sporo niedoróbek...

użytkownik usunięty
Martin von Carstein

Ta gra jest żałosna moim zdaniem

ocenił(a) grę na 7

Jak ktoś chce żałosnego RPGa, to niech sobie pogra w jakiegoś crapowatego RPG, który swoją premierę miał w tekturce za 20 zł. Arcania nie nie jest żałosna. To taki lepszy średniak.
A tak BTW, niemiecki PC-Games chwali się, że u niego Arcania ma swoją premierę na Coverku. Tyle, ze CDA trafiło do sprzedaży tydzień wcześniej.

ocenił(a) grę na 5
PIOTREKPK19

"Arcania nie nie jest żałosna. To taki lepszy średniak."

W gatunku gier Akcji może tak. W gatunku gier RPG jest żałosna... chyba iż obecnie gry RPG reprezentują taki niewygórowany poziom. Przy Arcani Gothic 3 wydaje mi się teraz dziełem sztuki, dawno w nic tak świetnie ogłupiającego nie grałem.

ocenił(a) grę na 7
Martin von Carstein

Ale trochę stworków zawsze się ubije. Choć największy debilizm to to, ze stworki atakują tylko nas. Olewają NPCe i biegają za nami.

ocenił(a) grę na 5
PIOTREKPK19

No niestety, oprócz masowego ubijania stworków ta gra nic więcej nie oferuję. To tylko kolejny nudny H&S, nic nie motywuje do ubijania w nudnym stylu kolejnych fal takich samych stworków. Cieszy mnie chociaż to iż na grę nie wydałem wielkich pieniędzy.

ocenił(a) grę na 7
Martin von Carstein

W sumie CDA kupiłem dla Arcanii i recek, atu prosze- SupCom 2 wciągnął mnie jeszcze bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones