PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 261
ocen
4,7 10 1 5261
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

więc po co ten trollowaty płacz i hejt? Ja właśnie zacząłem, póki co gra idealna na takie dawki 1,5-2 godziny dziennie dla relaksu z czteropakiem przy monitorze. Piękna grafika, jeszcze lepsza muzyka, fajny baśniowy klimat - czego tu więcej wymagać do przyzwoitej zabawy. Jedyny obiektywny minus jaki na razie zauważyłem to zbyt łatwa walka.

Rozumiem jeszcze, gdyby Pirahna zbankrutowała - wtedy faktycznie można mieć do Spellbound żal. Ale PB ma się dobrze, wydała dwie kapitalne gry na miarę pierwszych dwóch Gothiców (no dobra, Risen 1 jest niedorobiony od połowy, ale dwójka to już arcydzieło o ile kogoś nie odrzuci piracki klimat), więc po co znęcać się nad całkiem przyzwoitą grą, jaką jest ARCANIA? (żaden Gothic, po prostu Arcania)

użytkownik usunięty

ok, ukończyłem więc czas zweryfikować opinię o grze... ogólnie powiedziałbym, że żenada spod której wylewa sie pewna magia ^^

Tragiczne dialogi i lektorzy, fabuła zupełnie nie trzymająca się kupy, momentami obrzydliwa wręcz grafika (twarze...), takiego rozwoju postaci jaki był właściwie mogło by nie być w ogóle, zbyt łatwa (choć pod koniec na szczęście bywają momenty, co trzeba uważniej rozegrać), mało broni, zupełnie nic ciekawego u sprzedawców, bardzo mało questów.

Ale miało to w sobie coś, dzięki czemu ją ukończyłem. Grało się w to jak w niezłego hack'n'slasha, CUDOWNA muzyka, jeśli chodzi o widoki to jednak grafika była piękna, czuło się jakąś magię, fajne wrażenie wielkiej i epickiej podróży, gdy okrążamy całą wyspę, duża różnorodność lokacji (zabrakło mi tylko ośnieżonych szczytów widocznych przecież gór). Chyba dzięki temu ją ukończyłem i to raczej z przyjemnością !!!

Jako gra sama w sobie: 6/10
Ale że nosi Gothic w tytule, to jednak: 5/10

Ale szczerze powiedziawszy lepiej mi się grało niż w trójkę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones