PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 261
ocen
4,7 10 1 5261
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

TAKA JAKAŚ !

ocenił(a) grę na 4

Grałem, przeszedłem, nie zapamiętałem, nic szczególnego.
Gothic 1 i 2 znam na pamięć.
A Gothic 3 ? Hmm. jestem zbyt nerwowy żeby grać w G3, jest okropny, za długi, orkowie z kuszmi mnie wnerwiają, orkowie nie powinni tyle gadać, Thorus z halabardą to dno, a
kiedy zobaczyłem Vatrasa to się załamałem mniał wygląd taki sam jak większość postaci w tej grze A I BYŁ ŁYSY, DZIWNE
Tak czy siak, ja Gothic 4 potraktowałem jako nową gre, nie grałem w Gothica tylko w arcanie i jakoś poszło.

użytkownik usunięty
Gommil

3ka moim zdaniem najlepsza .\
4ka to dno i wodorosty .

ocenił(a) grę na 4

Nie nie nie, mylisz się trójka to dno a czwórka to jeszcze większe dno

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 4

Co takiego tam mogłeś robić ? pić wode z brudnej beczki czy biegać i szukać towarzyszy którzy co chwila się gubią ?

ocenił(a) grę na 4
Gommil

nie mówiąc o błędach ta gra jest NUDNA

użytkownik usunięty
Gommil

Duży świat do tego pustynia , lodowa kraina oraz zwykły klimat .. czary bronie itp to co w gothicach
Trzeba być debilem by 3ki nie lubieć

ocenił(a) grę na 4

Ale to 1 i 2 miały najlepszą fabułe i klimat, smoki z dwójki przebiły wszystko, a widziałeś smoka w 3 ? tak są tam smoki ale niczym się nie różnią od ognistej jaszczurki

ocenił(a) grę na 4
Gommil

Do tego mroczni poszukiwacze, oko innosa, tajemne przejścia w klasztorze, łowcy smoków, a w 3 masz debilne artefakty adanosa i 12 kieliszków

użytkownik usunięty
Gommil

To było zarabiste w 3 te artefakty adanosa i kielichy .
i duży świat te krainy ..... 3ka jest swietna

użytkownik usunięty
Gommil

Nie idzie wam dogodzić ..... idz se lepiej w metina zagraj i jaraj sie amuletami i smokami pzdr .

ocenił(a) grę na 4

Gothic 3 to właśnie coś w rodzaju metina:
- zryte powtarzające się misje
- monotonność
- zdecydowanie za duży świat
- debilni przeciwnicy
postacie są tak chó*owo zrobione jak ta gruba baba z gothic 4

ocenił(a) grę na 5

Ale co tam lubić? Spłycona fabuła, walka polegająca na jednym kilku, optymalizacja gry słaba... z rzeczy fajnych - na plus Nordmar, najmniejsza ale najlepiej zagospodarowana lokacja gdzie można się było zgubić. Może dubbing, potwory nowe (dinozaury duże). Zarówno GI jak i GII miały fajny klimat zagrożenia, wyobcowania, człowiek się czuł malutki - tutaj natomiast w takiej Myrtanie nawalono osadę na osadzie jak w jakiejś aglomeracji, las konkretny był jeden tylko... Varant już kompletnie mnie zasmucił. Niby duże a zarazem malutkie, zatłoczone niemiłosiernie.

Fajny był też pomysł z "gadającymi orkami". W mym mniemaniu GIII to najwyżej średniej klasy gra rpg.

ocenił(a) grę na 4
Martin von Carstein

Moim zdaniem to że np. w gothic I i II spotkało się czasem orka który umiał mówić po ludziowemu było niezłe, ale to że w G III gęby im się nie zamykają to już jest lekka przesada i jeszcze denerwuje mnie to że mają kusze. WIDZIAŁKTOŚ KIEDYŚ ORKA Z KUSZĄ ?

ocenił(a) grę na 5
Gommil

Zależy gdzie.

ocenił(a) grę na 4
Martin von Carstein

Oj przestań

ocenił(a) grę na 5
Gommil

Jak napisałem - zależy gdzie.

Gommil

Gothic 3 6.5/10 Ale z Patchem 1.7.5 , Qest pack 2 i Conter modem 2.4 ma 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones