PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 261
ocen
4,7 10 1 5261
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

Już Gothic 3 zepsuł wspaniałą serię, nie dorównywał swojej poprzedniczce. Ale to jest już totalnie nie porozumienie. Dla mnie ta gra nie istnieje

ocenił(a) grę na 3
Jock3R77

Dla mnie też.

ocenił(a) grę na 7
Jock3R77

dokładnie! gothic 3 był jak zupełnie inna gra a tu to już w ogóle. poza tym w gothic 3 były 3;) możliwe zakończenia więc dlaczego tu jest tylko możliwe z drogi buntowników? ja w gothic 3 uciekłem z Xardasem do innego wymiaru a nie zostałem królem!!!!!!!!!!1

Jock3R77

LuL to jest najgorsza część Sagi gothic dla mnie to nieporozumienie jest :< klęlska

ocenił(a) grę na 3
radekiv10

gothic 1 i 2 = arcydzieło a nastepne czesci to nieporozumienie, chociaz dobrze ze te 2 czesci są super i byly zrobione z sercem

Jock3R77

Nawet nie grałem i się nie tykam. Wystarczających 'wrażeń' dostarczyła mi trójka.

ocenił(a) grę na 3
Bruce_Lee

ja tylko zacząłem, zobaczylem ze we wiosce nie da sie atakowac ludzi to od razu wyłaczyłem, na 3 tez sie zawiodłem, liczy sie tylko 1 i 2 bo to klasyki ktorych nic nigdy nie pobije

astok0

Nigdy nie zapomnę tych wspaniałych chwil spędzonych z G1, 2 i Nocą Kruka... I na oglądaniu "Gothic prawdziwa historia" i kontynuacja alternatywna :D

ocenił(a) grę na 1
Bruce_Lee

Dobrze prawicie koledzy :P

Jock3R77

Jakoś z bólem serca udało mi się ukończyć te krótką opowieść zwaną komercją. Straszne nieporozumienie. Można by tu wyszczególniać błędy, ale nikt nie przeczytał by tak długiej listy błędów i niedoróbek. Tylko pierwsze dwie części mogą nosić miano Gothic'a. ich niepowtarzalny klimat, a mimo wszystko ciągle ktoś jeszcze próbuje go nieudolnie powtórzyć. fabuła płytka. Mapa ograniczana fabułą, Chwast (drzewko) umiejętności. Nie zamierzam sięgać po dodatek sięgnę raczej po Aspirynę. Serdecznie nie polecam!

ocenił(a) grę na 7
Bruce_Lee

Mi także podobały się chwile spędzone w g1 g2nk i 'gothic prawdziwa historia' oczywiście :D

Jock3R77

Gothic 3 wcale nie jest złą grą. Jest bardzo dobry, ale inny niż pozostałe odsłony. I nawet dobrze, przynajmniej jest naprawdę dużo bitew, czego brakowało mi w poprzednich częściach.

ocenił(a) grę na 3
draugr

gothic 4 to najlepsza z serii, zobaczcie jaką ma grafike!!! zadna czesc gothica nie pokona tego..

astok0

Słaby trolling.

ocenił(a) grę na 3
draugr

nie starałem sie by był mocny chciałem tak to wlasnie napisac by bystrzaki sie zorientowali:p

astok0

No i nawet to Ci się nie udało - zobacz poniżej :D

użytkownik usunięty
astok0

najlepsza haahhaaahahha i ocenia gry po grafie hahaha .... kolejny dzieciak

ocenił(a) grę na 6
draugr

dokładnie :)

Jock3R77

Zobacz na ocenę Skyrima ;). Wynosi ona 8,9 , nie zasługuje na tyle , stoi ta gra na tym samym poziomie co G4 . Jakby skyrim wyszedł pod nazwą Ghotic 5 to by go zdegradowali do oceny 3-4 . To takie spostrzeżenie - co robi nazwa. G4 jakby wyszło pod nazwą inną to by miało ocenę 8 . Gothic był zbyt dobrą grą na początku i teraz nikt go nie może utrzymać , fani Ghotica czują niedosyt po 1 i 2.

ocenił(a) grę na 1
GTRcreative

Nie prawda! pod względem technologicznym, graficznym, fabuły i mozliwości oraz klimatu skyrim kładzie gothica arcanie na kolana. Zesztą jest to gra od której fani wymagali baaardzo dużo bo seria TES słynie ze świetnych gier...

Jock3R77

Nie powiedziałbym aby Skyrim kładł G4 na kolana. Skyrim to taka przeciętna gra , tak samo jak G4. Szału nie ma.
Zobacz na oceny , nie sądzę aby od TES wymagali tak dużo. Ja widzę że ocena szła do góry po kolejnych odsłonach - dlatego nie wymagali od niej dużo , natomiast od ghotica wymagali 100 razy więcej bo jak widać ocena po kolejnych odsłonach szła tylko do dołu

ocenił(a) grę na 1
GTRcreative

Słaby trolling... albo nie grałes ani w arcanie ani w skyrima

Johnny_Kotlet

Ło....To stare posty. Nabiłem w Skyrima 55lvl i zmieniłem zdanie , oceniam go na 9 ;). Spoko gierka , na początku aby nudą mi zalatywała.

użytkownik usunięty
Jock3R77

3 była dobra ogar ok ? IV jest szajsowata tyle .

ocenił(a) grę na 5
Jock3R77

Warto tutaj zaznaczyć, że Arcania nie jest tak naprawdę częścią serii Gothic!! Jedyny związek z Gothic'em to dwie rzeczy:
- człon „Gothic” w nazwie
- imiona niektórych postaci
Ludzie nie dajcie się mamić – bo to oczywiste, że produkt jakim jest Arcania to zabieg czysto marketingowy. To gra nie mająca tak naprawdę nic wspólnego z serią stworzoną przez Piranhy Bytes. Dla zobrazowania mojej wypowiedzi posłużę się małym porównaniem, a mianowicie: jeżeli ananasa nazwiemy gruszką to przecież nadal pozostanie on ananasem. Całkowicie karygodne jest dla mnie jest nazywanie produktu Arcania : Gothic Tale jako Gothic 4 – to woła o pomstę do nieba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones