PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 261
ocen
4,7 10 1 5261
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

Tragedia...

ocenił(a) grę na 3

Najnowszą część serii tworzyła zupełnie nowa ekipa. Czy słusznie mówiono na forach, że to
będzie kicha? Od razu odpowiadam: TAK!
Twórcy mieli totalnie wyj**ane na to za co kochano serię i swoimi rozwiązaniami
wprowadzono pierwsze singleplayer'owe MMORPG (m.in. wykrzykniki nad postaciami
dającymi zadanie - WTF?!) co od razu powoduje u mnie wymioty. Stare dobre studio słynęło
z dużej ilości bugów, czy nowe zmieni sytuację? Oczywiście że nie oprócz glitchy twórcy
genialnie zaimplementowali optymalizację sklejaną za pomocą psiego gówna i nie mówcie
mi, że to wina mojego kompa. Wystarczy, że wejdziecie na kilka forów z opisami problemów
technicznych tej "gry". Twórcy spedalili orków, napisali najtragiczniejszy scenariusz świata
(tak gorszy od tego w CoD: World at War), pozbawili nauczycieli...
Mógłbym rozpisywać się mocniej i mocniej, tylko po co? Zazwyczaj nie propaguję piractwa,
ale wierzcie mi, ta gra prosi się o ściąganie jej z haszkodów i innych torrentów. Dlatego
jedyne co wam polecam, to ściągać tą grę, odpalić, zagrać trochę i napisać swoją opinię.
Tak jak oni nas potraktowali, tak jak ja potraktuję ich.

Raffiq

Generalnie rzecz biorąc to ktoś kto mi powie że to dobra gra jest hmmmm... jest debilem i się nie zna a o guście już nie mówiąc
3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones