PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 261
ocen
4,7 10 1 5261
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

Gothic 3 zmierzch bogow czy Arcania Gothic 4 osobiscie uwazam ze Arcania

Blucher

Oczywiście, że ZB. Arcania to przyjemna siekanka w świecie Gothica (nie traktuję jej jako pełnoprawną kontynuację).

ocenił(a) grę na 3
0wner2

Buahuahuauhuauuhuua Arcania ma tak zaje*istą walkę, że gorszą ma tylko Need for Speed. Bo przecież klikanie jednego przycisku myszy i oglądanie ślamazarnej animacji jest fascykur*anująca.

Raffiq

W ZB zniechęciło mnie parę rzeczy na wstępie, przede wszystkim syfiasta optymalizacja. Natomiast Arcanię jakoś tam odpaliłem, choć dobrze nie było. Wrażenia moje były takie:
GRAFIKA: chyba najmocniejszy punkt gry, a mimo to bez rewelacji. Są gry z wcześniejszego okresu, które są na wyższym poziomie i do tego mniej wymagające. Ruchy w grze to też tak zrobione byle by było, gorsze nawet od animacji pierwszego Wiedźmina.
MECHANIKA: mocno zautoatyzowany system walk co można w sumie uznać po prostu za uproszczenie, kto co lubi. Nie podobało mi się natomiast to, że po macoszemu potraktowano magię czy łucznictwo. Wszystko należało pakować w wojownika i tyle, bo wszystkie klasy miały talenty zbliżone do swego założenia: do ataku, do obrony itd. Przy czym będąc wojem miało się lepszą obronę i KP.
FABUŁA: sama historia nie taka słaba, ale mocno liniowa - idziemy od lokacji do lokacji, robimy parę zadań i idziemy dalej... aż do końca gry.

Suma sumarum gra jak na swoją markę mocno niedopracowana. Daję 4/10.

ocenił(a) grę na 2
Jaq87

Mam dość podobne odczucia.

ocenił(a) grę na 5
ZupkaChinska

ja uważam, że obydwie te gry są siebie warte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones