PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607314}
4,7 5 254
oceny
4,7 10 1 5254
Arcania: Gothic 4
powrót do forum gry Arcania: Gothic 4

gothic 5

ocenił(a) grę na 1

chodzą słuchy ze podobno piranha games chce zrobic gothic 5 całkowicie odbiegająca od 4
ciekawe czy to prawda bo jak tak to było by zajebiscie :)

sadzik444

Niestety muszę cię zasmucić, ponieważ główny projektant Gothica ze studia Piranii Bytes w wywiadzie dla czegoś-tam, powiedział, że nie są w stanie sprostać oczekiwaniom co do G5, lecz wyraził chęć do zrobienia remake'u G1, jeśli pozwoliłyby na to fundusze. Tu wywiad: http://www.worldofgames.ro/sascha-henrichs-interview/

ocenił(a) grę na 1
Xsen

to szkoda

sadzik444

Na pocieszenie dodam, że Piranha pracuje nad kolejnym RPGiem, Risenem 3, jednak media wolą narobić szumu, że jeszcze nic nie wiadomo i tą grą może być Gothic 5.

Xsen

Jeśli pozwolą na to fundusze, to remake może nawet być dobrym pomysłem. Powrót do Górniczej Doliny mógłby być świetny i nie sądzę, żeby zepsuł mi świetne pierwsze wrażenie, bo traktowałbym go bardziej jako uzupełnienie tego, co było dawniej. A w piątą część nie wierzę i nie wierzyłem.

sadzik444

Ja w piątą część wątpie ponieważ zakończenie trójki pokazuje że to już koniec bo wybiera się po czyjej jest się stronie i kończy Wojne Bogów

sadzik444

Piranha pracuje nad nową grą RPG. Gra ma być podobna do serii Gothic i Risen.

sadzik444

http://www.filmweb.pl/videogame/Arcania%3A+Upadek+Setarrif-2011-615729

użytkownik usunięty
sadzik444

Jest już oficjalnie potwierdzone że będzie to Risen 3: Titan Lords.

użytkownik usunięty

grasz w tego typu gry? lepiej w simsy zagraj

użytkownik usunięty

Nie grałam w Risena, a Simsów nie lubię, więc pozostawiam je Tobie.

użytkownik usunięty

Lubie simsy, nie wstydzę się tego.

użytkownik usunięty

To dobrze bo to żaden wstyd, gra jak każda inna.

użytkownik usunięty

We wrześniu 4ka wychodzi :P

użytkownik usunięty

To będziesz miał w co grać :)

użytkownik usunięty

Wolalbym juz gta5.
W cod ghosts bede grał

A kiedy znajdziesz pracę? ;)

ocenił(a) grę na 7
sadzik444

A ja ostatnio słyszałem, że Gothic 3 będzie odnowiony. W sensie, że fabuła i wszystko od nowa, ale źródło jest bardzo niepewne :/

Pawel67_filmweb

Szkoda że to raczej plotka, ale pomysł byłby fenomenalny i chyba jedyny w swoim rodzaju remake, jednak sądzę że to o wiele za późno aby przywrócić tej serii jej należyte miejsce w kanonie gier cRPG...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones