PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608870}

Arcanum: Przypowieść o maszynach i magyi

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura
8,3 1 550
ocen
8,3 10 1 1550
Arcanum: Przypowieść o maszynach i magyi
powrót do forum gry Arcanum: Przypowieść o maszynach i magyi

Dobra

ocenił(a) grę na 7

Dobra gra z liniowym głównym wątkiem i pustym światem. Wole przejść jeszcze raz fallouty

ocenił(a) grę na 8
dan123fw

A ja tam Fallota nie trawię... wolę Arcanum.

dan123fw

Nie tak do końca liniowym. W pewnym momencie możemy wybrać całkowicie odmienną ścieżkę i zejść na złą drogę. A każde zadanie można wykonać na kilka sposobów - Fallouty (1 i 2) są świetne, cenię je równie wysoko jak Arcanum, ale moim zdaniem dają jednak mniejszą swobodę.

ocenił(a) grę na 10
Przekliniak

W 100% popieram, Fallouty są niesamowite ale jednak to Arcanum jest moim zdaniem prawdziwym dziełem sztuki.

ocenił(a) grę na 8
Przekliniak

Dokładnie w Arcanum swoboda jest całkiem spora, choć świat faktycznie pustawy. Przydało by się więcej zwierząt, miast itp. Mimo wszystko ta gra wciąga.

ocenił(a) grę na 8
frycek49

O tak wciąga :)

użytkownik usunięty
dan123fw

Jakoś nie mogę zmusić się do Fallouta, może kiedyś. Za to Arcanum pochłonął mnie bez reszty. Wspaniała gra, chętnie do niej wrócę.

ocenił(a) grę na 9
dan123fw

Akurat jesli chodzi o liniowosc to sie nie zgadzam, w tej grze jest wiecej swobody niz w Falloutach... Jednak ten pusty swiat to smutna prawda :( poza miastami lokacji jest malutko a bez szybkiej podrozy czlowiek by umarl z nudow, tak monotonny teren.niemniej jednak pomimo wad gra jest niemozliwie wrecz wciagajaca i dajaca radoche:)

ocenił(a) grę na 9
Bruce_Lee

No i potwornie łatwo stać się silnym w Arcanum w 1/3 gry można stać się Arcymistrzem. Także magia i technologia jest sobie nie równa uwielbiałem granie rewolwerowcem ale dużo wygodniej gra się magiem.

ocenił(a) grę na 9
ChubakaCieLubi

To jest fakt, czar taki jak 'wysysanie' robi spustoszenie już na początku gry. Składanie broni palnej daje dużo większą radochę ale najzwyczajniej w świecie te rewolwery są słabe. Również z bronią białą gra w pewnym momencie staje się niesamowicie trudna - kopalnia pełna golemów, na których rozwala się niemal każda broń kontaktowa i... jest ciężko.

ocenił(a) grę na 9
Bruce_Lee

Ta zasługa cluncky mechanic. Niestety i stety gra jest bardzo nierówna, co mi odpowiada bo nie powinno być tak że wszystko musi być zrównoważone. W końcu gra nekromantą powinna oznaczać zło a ono jako forma zła czyni największe spustoszenie. Tak też jest w Arcanum dochodzimy do końca gdzie dowiadujemy się że musimy stoczyć bój z pierwszym Nekromantą na ziemi. To jest aspekt filozoficzny i to bardzo dobrze napisany.

użytkownik usunięty
dan123fw

Mnie zniechęciły puste poboczne dialogi, np. w Falloutach to każdy sprzedawca coś tam mówił od siebie, czuło się, że prowadzimy prawdziwą rozmowę, a tu nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones