PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619129}
7,6 429
ocen
7,6 10 1 429
ArmA III
powrót do forum gry ArmA III

Ktoś już grał? Jak pierwsze wrażenia?
Osobiście spodziewałem się większego kroku w przód. Gra zrobiona na tym samym silniku co druga część, więc choć grafika jest naprawdę ładna w porównaniu do poprzedniczki (bardzo fajnie wyglądająca pogoda) to animacje ognia, dymu i wybuchów są straszne. Bardzo fajnie za to zrobione są ruchy żołnierzy. Niezwykle realistyczne, widać, że poświęcono im sporo czasu.
Grywalność - nic się nie zmienia, miłym zaskoczeniem jest to, że samemu można wybrać jaki celownik, tłumik itp. chce się nosić na broni i w każdej chwili go rozmontować.
Wersja Alpha na razie posiada sporo bugów (przy celowaniu przez celownik często gra "zwiesza się" na sekundę, co w multi potrafi zdenerwować, słaba fizyka pojazdów, miejscami zaburzenia cieni, strasznie spaczone zachowanie oskryptowanych oddziałów (przy tworzeniu własnego co-opa) i parę innych, potrafiących zdenerwować drobiazgów).
Ogólnie rzecz ujmując - dostajemy ładniejszą dwójkę tylko trochę bardziej udziwnioną, z akcją rozgrywającą się w przyszłości. Ale Arma nadal pozostaje Armą.

ocenił(a) grę na 8
coldchaos

Osobiście dopiero na dniach planuje zakup jednak bazując na Twojej wypowiedzi myślę, że do czasu premiery większość uciążliwych bugów się pozbędą. Grafika jak dla mnie jest świetna i wcale nie chciałbym lepszych efektów 1. gra już obecnie ma duże wymagania 2. to jest symulator a nie fps więc jak ktoś chce cuda niewidy to niech sobie idzie do BFa albo CoDa. Fanboye grafiki w takich non mainstreamowych produkcjach są niemile widziani.

Osobiście jedyna duża rzecz, która powinna być zmieniona to moim zdaniem dzwięki balistyczne, np. wydzwięk CKM'a zamontowanego w APC, jest taki sam jak w ARMA II - czyli niestety kiepski. Podobnie kilka innych dzwięków.

Jednak wypowiem się raz jeszcze jak osobiście zagram :)

ocenił(a) grę na 8
AVVOL

Po kilku godzinach gry jedyną rażącą rzeczą jaką dostrzegłem jest AI botów. Jest zdecydowanie gorsze niż to w drugiej części. Wierzę, że do premiery zostanie to dopracowane.

AVVOL

Wjedź trochę szybciej pojazdem w łagodny zakręt - straszliwa fizyka. Co do grafiki - osobiście mi też to nie przeszkadza, dla mnie ważniejszy jest realizm, podkreślałem to zresztą we wcześniejszej wypowiedzi. AI botów rzeczywiście tragiczne, szczególnie widać to na własnym scenariuszu podczas desantu z wody. Spędziłem chyba ze dwie godziny próbując ich oskryptować, żeby prawidłowo się desantowali. Urzekło mnie za to wprowadzenie płetwonurków i naprawienie helikopterów - teraz podczas lekkiego zderzenia z ziemią nie wybuchają od razu, tak jak w dwójce. Trochę boli, że nie zmienili na nowszy silnik - gra byłaby bardziej zoptymalizowana. Póki co czekam na promocję na Steam'ie i chyba kupię.

ocenił(a) grę na 1
coldchaos

wrażenia? gra jest słaba nie polecam.

elosidzej

dał byś chociaż 2 pkt za samą grafikę, która naprawdę jest piękna i realistyczna

ocenił(a) grę na 1
5476

no co do grafiki to nie jest zbyt piękna jak na te czasy

elosidzej

to chyba masz słaby sprzęt, u mnie las wygląda tak że trudno go odróżnić od rzeczywistego

ocenił(a) grę na 1
5476

hmm no raczej nie mam 4 rdzenie 2 gb kartę i 4 ramy

elosidzej

to ustaw sobie wszystko na ultra :)

ocenił(a) grę na 1
5476

wiesz na mini mi się rwie,nw czemu pewnie ze oryginał,a w Crysisa 3 na max płynnie coś nie tak

ocenił(a) grę na 1
elosidzej

pewnie że nie oryginał*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones