PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 160
ocen
8,4 10 1 23160
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Na bank... Końcówka tak jak w dwójce niezrozumiała i wyraźnie mówiąca że kontynuacja będzie. Jestem ciekaw w jakich czasach.

Pieniak3

Można powiedzieć że AC Brotherhood jest jakby oddzielną grą, nie jest to trzecia część. A będzie prawdopodobnie w czasach Ezio, ciekawie rozwija się również wątek teraźniejszy :D

ocenił(a) grę na 9
szlacha

Wątek teraźniejszy to moim zdaniem chybiony strzał...

Pieniak3

Według mnie wątek teraźniejszy ma sens w obecnym kontekście fabuły mi też się wydawał chybiony, ale pozostaje pogodzić się z tym a nie innym pomysłem scenarzystów:/

ocenił(a) grę na 10
Pieniak3

Moim zdaniem wątek teraźniejszy nabrał rumieńców w dwójce(w jedynce był otoczką dla fabuły) a w trójce został zrobiony bardzo dobrze. Końcówkę Bh oglądałem jak nastolatka oglądająca jakieś japońskie wampiry i kupuję Revelations w ciemno, powiem że fabuła teraźniejsza wciągnęła mnie nawet nieco bardziej niż Ezia(która i tak jest świetna)

Pieniak3

Plotka głosi, że akcja będzie rozgrywała się w Paryżu. Okres 1600-1800 (taka rozbieżność bo nie pamiętam dokładnie)

ocenił(a) grę na 9
butryk_2

Też słyszałem tą plotkę, mój kumpel również. Jeśli było by to w Paryżu to mogło by być trochę do wspinania(wieża eiffla : D ).
Saboteur był niezły, ale Assasin's Creed był by jeszcze lepszy.

Pieniak3

Wieża Eiffla została ukończona w 1889, a jej budowa zaczęła się 2 lata wcześniej -.-

ocenił(a) grę na 9
Gh0st

Przypominam że nie wiemy nic o czasach akcji następnej części.

użytkownik usunięty
butryk_2

ja bym zgadywał tylko, że bedzie w paryżu, ale jeśli graliście w gre to na końcu jeszcze jak lecialy napisy to byly czyjeś glosy '' włóżcie go do animusa'' czy coś takiego, więc zastanawia mnie czy w 3 zabije sie tego doktorka z 1, i co się stało z Shaunem i Rebeccą. I jeśli coś komuś bardzo zdradzilem to przepraszam, ale te pytania mnie dręczą :)

A wiadomo, do kogo te głosy należą? Jak się zaczęły napisy i nie było żadnych dialogów ani dodatkowych scenek, to wyszedłem do okna na papierosa, i akurat w momencie, gdy zaczynało się „Venice Rooftops”, usłyszałem jakiś dialog. Tyle że nie rozpoznałem głosów, na YT tym bardziej, bo są po angielsku, a grałem we włoską wersję i już nie kojarzę angielskich aktorów.

UWAGA, W TYM MIEJSCU ZACZYNAJĄ SIĘ SPOJLERY!
Co do zabicia Vidica – najprawdopodobniej w końcu zginie, ale czy akurat w 3. części? Współczesna końcówka „Brotherhood” z jednej strony sugerowałaby, że korzystanie z animusa i odtwarzanie przeszłości, czyli fundament zabawy, jest niepotrzebny w kolejnej odsłonie, bo odnaleziono Jabłko i teraz akcja powinna toczyć się we współczesnych miastach, z drugiej jednak w napisach jest „wsadźcie go z powrotem, musimy to naprawić”, co mogłoby sugerować, że Desmond i spółka będą się starali sposób na odkręcenie tego, co stało się w Koloseum, śmierci (?) Lucy itd. Jak dla mnie, może być jeszcze jedna część w animusie, a później już ostatnia, we współczesności, bo coś w końcu trzeba z tym satelitą i templariuszami zrobić. Rozwlekanie tego na więcej części może tylko niepotrzebnie skomplikować i tak już dość zamotaną i pełną niedopowiedzeń fabułę.

ocenił(a) grę na 9
Pieniak3

Z tego co pamiętam to czytałem, że ma powstać pięć części tej jakże wyrąbanej gry (jedynie szkoda mi, że nie dali nam dubbingu, dla jego przeciwników od razu mówię, że z poziomu menu gry można zmienić dubbing więc kto by nie chciał wcale by nie musiał sprowadzać gry zza granicy), jednak podobno prace nad następną maja się rozpocząć dopiero w roku 2012 czyli na grę przyjdzie nam poczekać jeszcze przynajmniej ze 3 latka :(.

użytkownik usunięty
McGregor_II

Podobno kolejna część ma być w przyszłym roku ;)

McGregor_II

Też żałowałem, że w „dwójce” nie ma polskiego dubbingu, bo w pierwszej części – nie licząc głosów tła – sprawdził się całkiem nieźle, ale ostatecznie stwierdziłem, że raczej i tak nie grałbym w polską. Powód? W menu można wybrać włoską, z którą zarówno 2. część, jak i „Brotherhood” brzmią o niebo lepiej, niż po angielsku z tym śmiesznym akcentem. W polskiej wersji albo całkowicie by zrezygnowano z akcentu, co odebrałoby tej lokalizacji część uroku, albo – co gorsza – zdecydowano by się, żeby Kopczyński czy inny Boberek z takim akcentem mówili, co już w ogóle byłoby tragiczne :). Wystarczyło, że nasłuchałem się „NecroVisioN”, gdzie Boberek, Pawlak i Kaufmann udawali niemiecki i francuski akcent.

ocenił(a) grę na 8
Pieniak3

Co do miejsca akcji kolejnej części to mamy 2 tropy:
1. Współrzędne poznane z w Świątyni Pitagorejskiej (DLC Porwanie Leonarda)
2. Znaki wyświetlone przez Junonę zapytaną przez Desmonda o lokalizacje świątyń pod koniec głównej fabuły AC:B (loża masońska oraz czapka frygijska)

Ad. 1 Współrzędne wskazują na małą miejscowość Turin w stanie Nowy Jork.
Ad. 2 Pozwolę sobie wkleić cytaty odnośnie tych dwóch symboli:
Loża masońska: Pierwsza Wielka Loża powstała w Wielkiej Brytanii przez unifikację czterech lóż 24 czerwca 1717. Od tego czasu 24 czerwca jest najwiekszym świętem wolnomularskim. Najstarsza Wielka Loża w Europie kontynentalnej (Grand Orient de France) powstała we Francji w 1728 (http://www.zgapa.pl/zgapedia/Wolnomularze.html).
Czapka frygijska: Prawdziwa kariera czapki wolności zaczęła się pod koniec XVIII wieku. Najpierw w czasie amerykańskiej wojny o niepodległość a później, rewolucji francuskiej (http://pl.wikipedia.org/wiki/Czapka_frygijska).

Tak więc powiedziałbym, że na 66% akcja gry będzie się rozgrywać w czasie rewolucji francuskiej.
33% procent to Ameryka (najpewniej wojna o niepodległość)
A pozostały 1% to wszystkie inne możliwości.

ocenił(a) grę na 9
macren7

czytałem na assassinscreed.pl i cdaction.pl, że albo ameryka południowa, albo feudalna japonia

ocenił(a) grę na 8
napruto

http://www.assassinscreed.pl/news.php?readmore=385
nie jest to oficjalna informacja, raczej nie traktowałbym jej poważnie.

ocenił(a) grę na 10
macren7

A mnie tam wisi gdzie będzie się działa akcja wątku z przeszłości w nowym Assassinie. Wątek teraźniejszy pewnie będzie się odbywał w miejscu ze współrzednych z DLC z porwaniem Leo. A wątek z przeszłości - obojętne jak dla mnie. Byleby nie dali karabinu do ręki i nie kazali strzelać zamiast walczyć na miecze. Chociaż jak tak myśle, to zamach na Hitlera byłby ciekawym pomysłem. Albo stwierdzenie że Ali Agca był templariuszem i trzeba mu przeszkodzić w zamachu na JP II. Grałbym w to, oj grał...

ocenił(a) grę na 9
waldeck

Omg... Z tym zamachem na papieża to doj*bałeś :D

Pieniak3

O tym, że będzie „Assassin’s Creed III”, wiadomo od dawna, bo sami twórcy planowali serię na co najmniej trzy części (a „Brotherhood” oficjalnie „trójką” nie jest). O ile się orientuję, stwierdzili nawet, że lubią ją tak bardzo, iż mogą zrobić tyle części, ile będą chcieli fani. Niby miło, ale akurat o to bym się martwił, bo jeśli będą chcieli to ciągnąć jak „The Sims”, to fabuła stanie się kompletnie niezrozumiała.

A co do miejsca akcji, jakoś obstawiam najczęściej spekulowaną opcję – Francja okresu wielkiej rewolucji, w każdym razie jeśli chodzi o odtwarzanie wspomnień z animusa. We współczesności być może jakiś ośrodek asasynów, jak Ōsaka czy Denver.

ocenił(a) grę na 9
Pottero

Chcą z Assassina zrobić taką lepszą "Modę dla sukces" dla graczy. Niech zrobią część z Indianami.

napruto

Następna część będzie nazywać się Revelations

ocenił(a) grę na 9
wyrwa

Tak....i to może tak samo nie być 3 tylko czymś jak Brotherhood.. -_-

ocenił(a) grę na 9
napruto

Tu jest teaser http://www.cdaction.pl/news-19021/assassins-creed-revelations---nowy-teaser-wide o.html

ocenił(a) grę na 10
napruto

Revelations to będzie pełnoprawna trójka. W końcu losy Ezia zostały odtworzone do odpowiedniego momentu, więc robienie Assassin's Creed 2,75 nie ma większego sensu.

użytkownik usunięty
waldeck

Może trójka ale w stylu BH ;)
Może ostatecznie zakończą losy Altaira i Ezia, a w IV będzie całkiem nowy bohater ;)

ocenił(a) grę na 9

Możliwe, że w 4 będzie Altair

użytkownik usunięty
napruto

AC BH to nie III...

ocenił(a) grę na 9

no wow

użytkownik usunięty
napruto

?
Skąd więc pomysł, " że w 4 będzie Altair" jeśli nie znamy nawet szczegółów na temat III części?

ocenił(a) grę na 9
napruto

Polubiłem Altaira i chętnie bym go zobaczył w lepszej oprawie niż w jedynce.

ocenił(a) grę na 9
Pieniak3

Jednak połazimy Eziem http://www.cdaction.pl/news-19093/assassins-creed-revelations---oficjalna-zapowi edz.html

napruto

Te haki na ukrytych ostrzach będą mu chyba pomagać we wspinaczce.

ocenił(a) grę na 9
hr_dooku

W końcu będzie miał już 50 lat.

napruto

Będzie miał 50 lat, ale i tak będzie bardziej wysportowany niż wszyscy ludzie na tym forum

ocenił(a) grę na 7
szlacha

A nawet lepiej, niż reszta ludzi na świecie;)

użytkownik usunięty
Pieniak3

no więc tak:
dodatek - Revelation - będzie dział siew Rzymi, w czasie kiedy zakończyliśmy dodatek brotherhood.
A potem zapraszamy na część 3, czyli o Desmondzie z jednym dodatkiem.
Desmond bedzie usadowiony jak jest do teraz 2012 roku, gdzie jak wiadomo bedzie musiał walczyć ( w pierwszej cześći, czyli Assassin's Creed III - z doktorkiem z Abstergo) , a w dodatku (nie znam tytułu) bedziemy walczyć z Minerwą i resztąBogów ;D - proste, zrozumiałem i z "fabułowane" ;D

Ps. Cześć III bedzie działa się z w Azji

użytkownik usunięty

WERSJA POPRAWIONA - to u góry skreślić - PO PIJAKU SIĘ GADA Z KUMPLEM I PISZE TO TAK WYCHODZI :D


no więc tak:
dodatek - Revelation - będzie dział siew Konstantynopolu, około 10 lat po zakończeniu dodatku - brotherhood.
Ezio otrzymuje także nową zdolność, czyli "Zmysł Orła" - polega on na tym że... a co wam bede spojlerował... sami zobaczycie.
Ps. Twórcy wiedzą czego chcą i od samego poczatku plan zakładał 6 części Assassin's Creed / i niestety nie wrócimy do Altaira.
Aha i bedzie jeszcze Assassin's Creed- Emberd - o śmierci Ezio. Czekam na Revelation

I ja osobiście ze zniecierpliwieniem czekam na cześć III - o Desmondzie.
A potem zapraszamy na część 3, czyli o Desmondzie z jednym dodatkiem.
Desmond bedzie usadowiony jak jest do teraz 2012 roku, gdzie jak wiadomo bedzie musiał walczyć ( w pierwszej cześći, czyli Assassin's Creed III - z doktorkiem z Abstergo) , a w dodatku (nie znam tytułu) bedziemy walczyć z Minerwą i resztąBogów ;D - proste, zrozumiałem i z "fabułowane" ;D

Ps. Cześć III bedzie działa się z w Azji / I ja osobiście ze zniecierpliwieniem czekam na cześć III - o Desmondzie.

Skąd wiadomo że w azji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones