PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 142
oceny
8,4 10 1 23142
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Mam zamiar zacząć grać w AC ale od części Brotherhood. Co powinienem wiedzieć od jedynce i dwójce? Żebym nie był kompletnie zielony, może ktoś pokrótce mi streścić fabułę jedynki i dwójki?

ocenił(a) grę na 7
Rockman92

Nie zaczynaj tej serii od Brotherhood. Moim zdaniem najlepiej przejsc w kolejnosci: AC 1, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations, AC 3, AC 4. Wtedy tez zakonczenia maja sens i sa ze soba spojne ;)

ocenił(a) grę na 7
deco10

nie jestem aż takim fanem zapewne do tego AC1 podobno jest monotonne i powtarzalne i nie chce mi się siedzieć sporo godzin przy takiej grze. Do tego musiałbym kupić obie części a nie mam ochoty:)

ocenił(a) grę na 7
Rockman92

To kup chociaz dwojke, naprawde warto. A co do tego o czym byly gry: w internecie jest o tym naprawde sporo, zapytaj wujka Google ;)

Rockman92

Jeśli dotąd nie masz żadnej to kupić:

http://www.cdaction.pl/news-35124/assassins-creed-heritage-collection---nowe-zbi orcze-wydanie-na-poczatku-listopada.html

I zaoszczędzisz kiesy na części kupowane osobno.

ocenił(a) grę na 7
grzegorz_cholewa

o ciekawe, dzięki za odpowiedź

ocenił(a) grę na 9
Rockman92

w sumie w Brother jest na poczatku cala historia opowiedziana, na to żeby zaczac grac wystarczy ;)

ocenił(a) grę na 9
Rockman92

Tez tak mialem ze pierwsza czesc jaka wpadla mi w rece to brotherhood, wiec kupilem odrazu 1 i 2 :) Moim zdaniem nie ma sensu grac w tego typu gry gdzie jest tak rozwinieta fabula (a czesci sa powiazane ze soba) od srodka, zwlaszcza ze brotherhood to druga czesc trylogii Ezio. Czyli planujesz zagrac w druga czesc drugiej czesci... moim zdaniem nie ma sensu wogole. Fakt ze jedynke zepsuli tymi powtarzanymi misjami... ale jakos przebolalem i nie zaluje :)

ocenił(a) grę na 7
Adi_nucmp

Przeszedłem już Broterhood, Revelations i trójkę. Jednak jedynkę i dwójkę sobie odpuściłem ze względu na podobno powtarzalny gameplay itd ale w fabule doskonale już wiem o co chodzi :) i będę grał w kolejny części. Całkiem niezła seria chociaż fanem jej nie zostanę.

Rockman92

Powtarzalna jest tylko jedynka która ma wszystkie takie same misje - ukradnij list, pobij kogoś, podsłuchaj itd tylko po to by wiedzieć gdzie jest twój cel - i później kolejna misja - pozbycie się celu i tak w kółko. ( misje śledztwa można robić w dowolnej kolejności i niektóre pominąć )
Radził bym zagrać w dwójkę bo jest najlepsza częścią z Desmondem ( nie wiem jak Blach Flag ), nie jest powtarzalna jak jedynka, choć tez misje są podobne, ale dlatego ze to jest jak GTA ( Zabij kogoś, jedz do punku A, śledź itd ). Do tego fabuła jest lepsza niż w B i R i do tego dłuższa.

ocenił(a) grę na 7
movies_2

skoro tak mówisz to może sobie załatwię te dwójkę, też nie raz słyszałem, ze podobno taka dobra. Trójkę ostatnio przeszedłem i mimo, że mi się podobała to jednak zakończenie mnie rozczarowało - żadnego wyzwania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones