PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 160
ocen
8,4 10 1 23160
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Od wczoraj sobie pykam, ale troche slabo z kombami, bo jest to moja pierwsza gra z serii Assasin Creed :-)
Polecam!

ocenił(a) grę na 9
Parnassus

Giera wymiata, grałem tylko przez godzinkę ale to była jedna z najlepszych godzin mojego życia :)

ocenił(a) grę na 10
McGregor_II

Fantastyczna. Prezentuje poziom równy dwójce, a to jest najlepsza z możliwych rekomendacji

waldeck

cóż powiedzieć - masz zupełną racje jak ktos gral w dwójke to na tym się nie zawiedzie :D

ocenił(a) grę na 9
Parnassus

Uważam,że bez sensu jest grać od razu w Brotherhood czyli w rozwinięcie 2 bez przejścia 1 i 2 a przynajmniej 2.Do autora radze zagrać w 1 i 2 przed ukończeniem Brotherhooda bo jest to niezapomniana historia,a zakończenie w Brotherhood jest najbardziej zaskakujące ze wszystkich gier w jakie grałem a jest ich bardzo dużo.

mexter

Na pewno zagram =)

Parnassus

Comba są świetne, eliminacja kilku wrogów za jednym razem - tego w poprzednich częściach nie było.

Tak się zastanawiam, którą część serii autorzy w końcu zawalą, bo póki co otrzymaliśmy trzy części i wszystkie są na wysokim poziomie.
/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones