PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 141
ocen
8,4 10 1 23141
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Najlepsza część

ocenił(a) grę na 9

która część jest waszym zdaniem najlepsza? moim ta a na drugim miejscu AC2. W IV jeszcze nie grałem ale zapowiada się naprawdę kiepsko. zajrzę tam tylko ze wzgl. na sentyment

ocenił(a) grę na 10
czuczul

Potwierdzam z "Brotherhood", na razie to moja ulubiona część, ale w Black Flag warto zagrać! :) Wkręciłam się w nią rónie mocno, jak w "Brotherhood" i rzeczywiście, czuje się klimat piratów, Karaibów, rumu i oczywiście walki między Assasynami i Templariuszami...

ocenił(a) grę na 9
Gatiniusha

No właśnie dlatego spisuję ją na straty. Są tam piraci, Karaiby, abordzarze i bezmyślna nawalanka. nic nie zostało z niegdysiejszego skradania się, cichych ukrytych morderstw, przenikania jakby duch między bezradnymi, nieświadomymi zbliżającego się końca strażnikami. Przemykania z kocią gracją (i wyglądaniem przy tym zarąbiście) między dachami , wymagających wspinaczek na najwyższe wieże i klnięcia zawsze gdy ktoś cię zauważy, oraz żałowania iż nie można poprostu odstrzelić mu łba. Już w III zeszło to na margines, a możliwość poprostu odstrzelenia mu łba okazuje się mało satysfakcjonująca.
Dobrze że pojawiło się dishonored bo nie wiem w co bym grał

ocenił(a) grę na 10
czuczul

Nie no, jest tu bardzo wiele misji, w których trzeba się skradać i to nie tylko fizycznie, ale też statkiem. Powiem Ci, że moim zdaniem jest trudniejsza niż AC II lub Brotherhood, ale równie fajnie się gra. No mi brakuje tego renesansowego klimatu, który kocham, bo to jedna z moich dwóch ulubionych epok, ale można spotkać wiele legendarnych postaci na swojej drodze, Edward przechodzi niejako przemianę z aroganckiego, wrednego pirata na assasyna, są bardzo fajne łączniki pomiędzy sekwencjami - półsny (szczególnie te są fajne), wspomnienia z dawnego życia, fajny jest podwójny miecz, których zwykle walczę. Ta część jest inna, ale dopracowana. Do tego, lepiej poznajemy Abstergo, fajne i dośc tajemnicze są sekwencje poza Animusem. Widzimy, co się działo z ciałem Desmonda po śmierci (więcej nie spojleruję). Moim zdaniem, to dobrze wydane pieniądze...

ocenił(a) grę na 9
Gatiniusha

Mówisz że wraca skradanie? No to teraz mnie zachęciłaś. A swoją drogą ,,podwójny miecz KTÓRYCH zwykle walczę?'' Sprawdż na przyszłość czy gdzieś nie ma błędu ;)

ocenił(a) grę na 10
czuczul

Oh przepraszam, troszkę zamulona dziś jestem. :P No, jest wiele misji, gdzie nie mogą Cię wykryć, dodatkowe punkty za np. zabójstwo z góry, itd. Zachęcam do gry, bo warto! :)

ocenił(a) grę na 9
Gatiniusha

A tak przy okazji: dostaje powiadomienia o komentarzach, klikam te komentarze a powiadomienia nie znikają. Wiesz może jak to naprawić

ocenił(a) grę na 10
czuczul

Mam tak samo :/ Musisz klikać kilka razy i za którymś razem znika...

ocenił(a) grę na 9
Gatiniusha

dzięki

ocenił(a) grę na 8
czuczul

A wcześniej można było wszystko po cichu zrobić? W jedynce nie da się zabić celu bez alarmowania całego miasta. Nawet trójka uznawana za najbardziej wybuchową była lepsza od tej strony. Ta seria nigdy nie była skradanką. A co do 4: jestem w połowie i jest świetna. Karaiby to był strzał w 10. Rozgrywka jest też bardziej otwarta i ma się więcej swobody w wykonaniu zadania. Musze poczekać z oceną jak skończę, ale wygląda mi to na najlepszą część.

ocenił(a) grę na 9
MatiZ_3

Właściwie to tak. Prawie każde zadanie w dwójce robiłem po cichu. Może tylko do chwili gdy zabijałem cel ale potem była walka lub ucieczka które dobrze wszystko równoważyła. Przynajmniej moim zdaniem

ocenił(a) grę na 8
MatiZ_3

Można było wiele zadań wykonać po cichu w dwójce. Ba, niektóre wręcz należało tak wykonać. Nawet cel nie musiał się domyślać, że za chwilę zginie, a i straż mogła w ogóle nie zareagować, jeśli np. wykorzystywało się ostrze z trucizną albo ściągało strażników z dachu i atakowało na koniec jedynie cel.
Ale trzeba uczciwie przyznać, że do rasowej skradanki typu Deux Ex: Human Revolution (którą to grę można też przejść agresywnie przecież) bardzo daleko.

ocenił(a) grę na 8
Offi

W kolejnych częściach też można tak wykonać misje.

czuczul

Dla mnie jednak najlepszą częścią była III :D. Być może dlatego, że zawsze interesowała mnie historia Stanów Zjednoczonych a gra dosyć dobrze ją przedstawia :D:D Pozdro

ocenił(a) grę na 9
Gordi98

Skoro już o tym mowa to ja żałuję tylko że nie było tam Kościuszki, który walczył przecież o niepodległość stanów :) Pozdro

ocenił(a) grę na 8
czuczul

zgadza sie najlepsza! gram teraz w Black Flag i widze tylko maly postep pzdr

czuczul

AC2 i Brotherhood - pomiędzy nimi dwoma nie mogę się zdecydować i prawdopodobnie się nie zdecyduję. Postrzegam te części jako jedną całość, jedną historię. Niestety revelations nie ma już tego klimatu i mi się nie podobało mimo że to cały czas historia Ezio.

ocenił(a) grę na 9
czuczul

brotherhood to jedna z najgorszych częśći? dlaczego?
nic nowego nie wprowadziła.
fabuła godna średniego dlc
marnowane 5 dych, nie wiem na jakieś 5 godzin życia
multiplayer dodany na siłe
końcówka beznadziejna
STEROWANIE - szatan wszystkich częśći.

ocenił(a) grę na 9
Giveraa34

-Fajny pomysł z końmi
-Klimatyczna
-Dalej dużo fajnego skradania
-Dobrze odwzorowane historyczne postacie
-Nie jest Revelations-em
-Właśnie że wprowadziła kilka nowych broni, etapy walki w maszynach, pomysł na istnienie bractwa i użycia oraz rozbudowy go na wiele sposobów (co było szczególnie zaznaczonew grze), możliwość faktycznego użycia jabłka (NARESZCIE !) który oczywiście długo nie przetrwał, możliwość cofania się do innych misji, Kody, spadochrony, walki na pięści... mam wymieniać dalej?
-Wreszcie jakieś dobre postacie
-Fabuła jak w każdym AC
-Nie jest też trójką
-Końcówka dużo lepsza niż w dwójce
-Co do multi masz rację
-Dużo fajnych poboczniaków

ocenił(a) grę na 9
czuczul

zależy co kto lubi ale faktem jest to że na zawsze będzie produkcją po prostu REWELACYJNĄ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones