PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 141
ocen
8,4 10 1 23141
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Pytanie

ocenił(a) grę na 8

Czy mogę zacząć moją przygodę z Assassin's Creed: Brotherhood, nie mając wcześniej styczności z żadnym Assassinem. Czy fabuła zawarta w ACB jest ściśle związana z wydarzeniami związanymi w poprzednich częściach?

ocenił(a) grę na 8
zizej1

Będzie ciężko bo to kontynuacja wątku z dwójki, Moim zdaniem można całkowicie ominąć pierwszą część assassina i zacząć od dwójki...

zizej1

Jest kontynuacją dwójki ale raczej nie jest aż tak bardzo związana z poprzednimi wydarzeniami, żeby nie wiedzieć o co chodzi. Mój chłopak grał to się przyglądałam czasami ale ja osobiście w dwójke nie grałam wcale. A ogólnie to zaczełam od trójki. Potem jedynka i czwórka. Właśnie skończyłam Brotherhood i teraz chyba pogram w dwójkę dopiero :)

ocenił(a) grę na 10
Oskajg

dziwnie zaczęłaś biorąc pod uwagę kolejność heheh ;p

ocenił(a) grę na 10
Oskajg

Co to za bzdury, jest związana z poprzednimi i to bardzo. Ale jak ty zaczynasz grać od końca w każdą część to się nie ma co dziwić skąd te głupoty.

piomaster

granie od końca jakoś nie przeszkadza mi w zrozumieniu fabuły

Oskajg

Jeśli zwolni się miejsce na nowego chłopaka to dasz znać ;) ?

PositivThink

No nie wiem, chłopak się ostatnio zamienił w męża :)

Oskajg

No to życzę szczęścia na nowej drodze :-)))

ocenił(a) grę na 10
zizej1

osobiście radzę zacząć po kolei, od pierwszej ( średnio udanej ) części. Cała fabuła się ze sobą łączy więc granie po kolei ma swój sens

ocenił(a) grę na 8
arthas74

Najlepiej, logicznie rzecz ujmując zagrać od pierwszej części, choć nie była zbyt udana dała początek świetnej serii. Samą jedynkę przeszedłem w dwa dni, żadnej gry tak szybko nie ukończyłem. Zazwyczaj w grach zwiedzam, zbieram przedmioty etc., ale jedynkę chciałem przejść jak najszybciej ze względu na monotonie.

Wnioskując:
Najlepiej zagrać od dwójki, a fabule z pierwszej części wystukać sobie w google i przeczytać :P

Pozdro

ocenił(a) grę na 10
SzymonQ_1994

no niby tak ale wiesz, fajnie pograć też jako protoplasta Asasynów - Altair ;)

SzymonQ_1994

Czyli jeżeli właśnie zastanawiam się nad zakupieniem AS II oraz Brotherhood, to jest to dobry pomysł na zapoznanie się z grą? Wolę się upewnić ;) Chyba że lepiej już zainwestować w którąś z nowszych części?

użytkownik usunięty
nelcia_fm

Ja polecam zaczac od "jedynki", ktora mi (mimo monotonnosci) podobala sie bardzo. Bez jej znajomosci 2-jkę i brotherhood zrozumiesz, ale zeby zrozumiec revelations konieczna jest znajomosc "jedynki".

Dzięki za odpowiedź :) Zdążyłam sobie już pograć w dwójkę (dużo czasu nie mam, a tu jeszcze Wiedźmina trzeba skończyć). Jak na razie ogarniam o co chodzi :) Ale może faktycznie spróbuję jedynki...

nelcia_fm

Ja bym jedynkę odpuścił. Zacznij od dwójki. Według mnie IV czyli Black Flag jest najlepsza ;)

Joecrou

Jestem w połowie dwójki, ale coś mnie trochę przyblokowało. W następne części może spróbuję, bo teraz mam na czym, ale nadal Krew i wino zajmuje moje wszystkie wolne chwile :p

nelcia_fm

No, Krew i Wino to oczywiście priorytet :P Jeżeli lubisz pirackie klimaty, to spodoba Ci się AC Black Flag, najlepiej mi się grało właśnie w tą część, ten klimat.. ;)

Joecrou

Na pewno spróbuję, dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones