PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 160
ocen
8,4 10 1 23160
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Wciągająca fabuła, świetny klimat genialna oprawa audio-wizualna naprawdę dobra gra, pod wieloma względami lepsza od poprzedniej części jedyny mankamentem może być to że jest trochę krótki singielplayer ale zawsze zostaje jeszcze multi;-) Naprawdę polecam!!!

ocenił(a) grę na 9
ssij2010

Rzeczywiście, główna fabuła trochę krótsza niż w AC II, ale za to jest intensywna rozgrywka. Poza tym, jest cała masa zadań pobocznych. Gra na pewno należy do jednej z lepszych pod każdym względem.

JackBauer

Czy ja wiem czy krótsza. Mi AC:B zajęło około 15h, ale robiłem dużo rzeczy. Najlepsza część serii moim zdaniem.

ssij2010

single wcale nie jest taki krotki, jeśli przechodzisz wątki poboczne;) ja miałam mnóstwo godzin zabawy, aczkolwiek fakt, sam wątek główny przykrótkawy.

ocenił(a) grę na 10
kompaktowa

Ja także przeplatałem wątek główny zadaniami pobocznymi jednak gra jest krótsza niż 2 część.

ssij2010

Krótki singleplayer? Mnie się wydaje, ze misji jest więcej niż w "dwójce", w dodatku dochodzą zlecenia kupców, misje dla Asasynów, zadania da Vinci, a tego nei było wcześniej.

ocenił(a) grę na 10
butryk_2

Za to w dwojce było 12 ( na PC 14) dość długich sekwencji, a w Bractwie jest ich 9, z czego niektóre można przejść w 30 minut.

Ale jest multiplayer - on wydłuża żywotność tytułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones