PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 160
ocen
8,4 10 1 23160
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood
ocenił(a) grę na 9
ocenił(a) grę na 8
Ktos_kto

Szybko i na temat;)
Brotherhood jest minimalnie słabsza od dwójki, ale tylko minimalnie... Nie wiem jak w przypadku innych platform, ja grałem na PS3 i jestem zadowolony.

LuckyOne

No to kupuję bo AC 2 wciągnął mnie maksymalnie.

ocenił(a) grę na 9
bonecrusher22

Jeśli AC2 "wciągnął Cię maksymalnie" to już po 10 minutach gry w Brotherhooda będziesz ronił łzy szczęścia i nostalgii (wiem po sobie ;)).

bonecrusher22

Ja się trochę zawiodłam na Brotherhoodzie. Oczekiwałam, że jeśli II zrobiła ogromny progres w stosunku do I to tak samo będzie z AC:B w stosunku do II. Tak się nie stało. Kroku milowego nie było, ale wciąż nie żałuję, że kupiłam grę. Jest przyjemna choć sporo jest rzeczy, które już były i to mi trochę popsuło zabawę. Jest jednak fajna fabuła i miażdżące, jak dla mnie, zakończenie, które sprawia, że już myślę kiedy ukaże się kolejna część. To tyle;)

użytkownik usunięty
kompaktowa

Brotherhood jest jakby jeszcze lepszą dwójką, a na wielki krok będziemy musieli oczekać do Assasin Creed 3

kompaktowa

Ja uważam Brotherhood za lepszą grę od AC2. Fajnie kieruje się bractwem :P Walka stała się bardziej zróżnicowana(doszło kilka nowych ciosów i tak jakby przeciwnicy stali się bardziej wymagający) To tyle idę pozabijać kilku templariuszy ;D

LuckyOne

Miałbym pytanie : Jak wygląda multiplayer ?
Da się pograć, czy prostota aż razi w oczy ?
Oglądałem kilka gameplayów i z tego co zauważyłem to tylko tam łazisz, zabijasz kogoś i... tyle
Żadnych urozmaiceń ani innych trybów gry ?
Pytam się tutaj nie tyle co o zasady i ogólną ocenę multi. Raczej pytam się Ciebie o twoje przeczucia i emocje kiedy grałeś w multi.

użytkownik usunięty
bonecrusher22

Jak najbardziej:)

ocenił(a) grę na 10
bonecrusher22

Warto kupić. Pod pewnymi względami lepsza od dwójki, styl gry podobny a misje mające dodatkowe wymagania synchronizacji są chyba najlepszą nowością. Dodatkowo dostępny jest multiplayer - kilka świetnych trybów gry jednak trudno trafić na dobrych graczy (najlepiej wcześniej się umówić) a na dłuższą metę nudzi. Fabuła dużo krótsza niż w dwójce bo studio uznało, że bardzo wiele osób nie przeszło wątku głównego drugiej części toteż dodatek musi być krótszy - i to chyba największa wada.

ocenił(a) grę na 10
bonecrusher22

Multi jest tego naprawdę warte, ale jeśli nie grałeś poprzednich części to nadrób tą zaległość... ;]

użytkownik usunięty
bonecrusher22

Jeśli grałeś w AC 1 i AC 2 to kupuj jak najbardziej. Jeśli nie grałeś to zacznij od pozostałych część żeby zrozumieć fabułę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones