PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 160
ocen
8,4 10 1 23160
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

nie lubie tej gry

ocenił(a) grę na 7

dlaczego? Do gier z seri AC zabieram się jak do obejrzenia dobrego filmu, liczę na porządną fabułę, znaczy solidnie zbudowany i rozbudowany wątek główny oraz klimat. Do dego dochodzi jeszcze płynność samej rozgrywki. W jedynce fabuła i klimat najlepsze ale sama gra dość przynudzała. Dwójka do mistrzostwo, mniej więcej wszystkie aspekty po równo. Natomiast Brotherhood mnie zawiódł. Słaba fabuła, w porówaniu do poprzeedników, a klimat rzymu mi jakoś nie przypasował. Co do rozgrywki do strasznie denerwująca, i nawet monotonna. NAj bradzie jednak mnie denerwowało, kiedy chciałem iść ciągle wątkiem głównym, a tam do okoła ciągle jakieść wieże, grobowce, zadania gildii, i inne takie gówno nic nie wnoszące, a do tego odcicągające od wątku głównego. Co chwilę trzeba remontować jakieś sklepy, budynki i inne takie głupoty. Może to dla tego, że nastawili się raczej na dobrze zrobionego mulitiplayera. Nie wiem ale mi się nie podoba.

ocenił(a) grę na 7
fightClub

Też cenie sobie ten dodatek niżej od pierwszych części. Sam Rzym nie ma takiego klimatu jak Florencja i Wenecja (carnevale) i nudzi się dosyć szybko. Jest też znacznie mniejszy od miast z II części. Chodzi mi o samo miasto, a nie tereny wiejskie takie jak Kampania. Fabuła też prosta jak cep. Jednak ogromna ilość zadań pobocznych w jakimś tam stopniu rekompensuje te minusy. Na plus też możliwość stworzenia własnego bractwa i rekrutowania asasynów. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że II jest najbardziej zbilansowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones