PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646697}
7,5 16 169
ocen
7,5 10 1 16169
Assassin's Creed III
powrót do forum gry Assassin's Creed III

Gra, która zdecydowanie różni się od poprzednich części. Ubisoft zdecydował się na nowe rozwiązania i nie mam tego za złe. Osobiście czułem już znużenie niektórymi schematami, zwłaszcza w AC:R. Miałem już serdecznie dość biegania po dachach i uważam, że otwarta przestrzeń w AC:3 to doskonały wybór. Gra na pewno nie jest idealna. Wielokrotnie są momenty znużenia, dziwne rozwiązania itd. Ale to wszystko wynagradza ciekawość, co twórcy jeszcze przygotowali. Wydaje mi się, że AC:3 został prekursorem w wyznaczeniu nowych schematów. Ot taki króliczek doświadczalny. Jeśli to sprawi, że kolejne serie będą dużo lepsze niż AC:B i AC:R to mi kilka wpadek nie przeszkadza.
Wiele głosów było krytycznych jeśli chodzi o samego bohatera. Tutaj będę bronił Connora. Ubisoft po prostu wiernie odwzorował postać Indianina. Dla mnie ta osoba jest po protu realna. Zamknięty w sobie, nieufny wobec kolonizatorów, czuje się wyobcowany, nie pasujący do tego świata. Fakt, nie wzbudza sympatii, ale doskonale oddaje charakterystykę Indian.
Tak samo jeśli chodzi o miasta i komentarze, że w porównaniu z Rzymem wypadają blado...Tego nawet nie da się porównać. Nie miasto, które powstało ok. 800-750 p.n.e. Tymczasem Boston w 1630r., a akcje w grze dzieje się 100 lat później. Więc nawet nie ma o czym dyskutować.
Reasumując...Gra, która ma sporo wad, jest często monotonna ale ma dużo zalet, pozwalających na nowo cieszyć się z rozgrywki. Chciałem zmian w serii AC i "trójka" mi to dała. A, że nie do końca wszystko było idealne? cóż...Rzym, też nie od razu zbudowano ;)

ocenił(a) grę na 8
adrian90_2

Zgodzę się całkiem, i nawet jeszcze coś powiem. Jak dla mnie gra jest sporo trudniejsza niż wszystkie poprzednie części, i bardzo dobrze. Tutaj walcząc z większą grupką przeciwników trzeba się nagłowić, a w poprzednich częściach przeciwnicy byli tak prości, że walki były po prostu nudne. Nie będę wypowiadała się o grze "lepsza/gorsza", powiem - inna :) Connor trochę zbyt naiwny, jednak zdecydowanie nie jest to wada źle zrobionej postaci, a wada jej nieco odpychającego, ale bardzo dobrze wykreowanego charakteru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones