PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788156}
7,8 6 727
ocen
7,8 10 1 6727
Assassin's Creed Origins
powrót do forum gry Assassin's Creed Origins

Desmond Miles

użytkownik usunięty

Jak myślicie, Desmond powróci? Wiadomo ze nie w takiej postaci w jakiej go ostatnio widzielismy, ale moze jako jakis bóg czy ktos w stylu tej pierwszej cywilizacji... w końcu poświęcił się dla uratowania świata. Wiadomo, mało realistyczne, ale ta seria ma tyle wspólnego z realizmem co...

Uwielbiałem Desmonda i nie jest wykluczone że powróci. Mam nadzieje że w tej części będzie dużo ciekawej akcji związanej z wątkiem współczesnym.

użytkownik usunięty
luktal9

Mam te same odczucia. Np. taka "trojka" była tak sobie ciekawa jeśli chodzi o wątek historyczny i za to dałbym tej grze takie 6/10, ale wątek wspolczesny ktory ze wszystkich części wciagnał mnie tu najbardziej sprawił, że dałem 8. Liczę też, że z Animusa będzie mozna wychodzic takze po zakonczeniu watku głównego, i że będzie tam coś do roboty...

Na razie wiadomo tylko, że Desmond ma syna. Może za kilka lat twórcy to wykorzystają i wplątają go do fabuły ;)

ocenił(a) grę na 8
PRZYGODA

Na jakiej wiki pisali, że jego syn już nie żyje xD

ocenił(a) grę na 8

Layla Hassan będzie nową bohaterką w teraźniejsości, siusiaczku

użytkownik usunięty
Fassassin

Skąd te informacje?
I czemu tak agresywnie?

ocenił(a) grę na 8

Wyciekły spoilery i jest pierwszy gameplay z teraźniejszości, który wyszedł:
https://www.youtube.com/watch?v=8UTdV8GpdMQ

A "siusiaczka" uważam za pozytywne określenie

użytkownik usunięty
Fassassin

Tytuł filmu na yt po japońsku, napisy w grze po arabsku, nie jest to w stu procentach wiarygodne, ale niech będzie... Za parę dni gra wychodzi, co prawda na premierę nie kupuję, ale niemożliwe żeby o tych dniach współczesnych nie było głośno na fan page'ach...
Jeśli chodzi o tego Desmonda to nie liczyłem na jego powrót jako główną postać, bardziej jakąś drugoplanową, przypadkowo spotkaną itp, co w sumie nie jest takie wykluczone

ocenił(a) grę na 8

Jest wiarygodne, bo właśnie usunęli z yt xD
pierwsze 5 minut też było

ocenił(a) grę na 1

Naprawdę w tym Assasinie są Desmond i Miles z LOST?

ocenił(a) grę na 9

Zobaczymy w niej ojca Desmonda jako przywódce bractwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones