PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719656}

Assassin's Creed: Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue
7,4 3 781
ocen
7,4 10 1 3781
Assassin's Creed Rogue
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue

Najlepszy Assasyn

ocenił(a) grę na 10

Najlepszy Assasyn w jakiego grałem już Black Flag był ekstra a Rogue jest po prostu mistrzostwem.Wspaniałe bitwy morskie , własna flota itd. Po prostu coś pięknego polecam wszystkim którzy uwielbiają wątek morza i statków oraz bitew morskich. 100/10

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

Oj zgadzam się. Poza zaletami które wymieniłeś, można dodać:
-wspaniały soundtrack
-świetna fabuła
-charyzmatyczny bohater
Dla mnie, najlepszy Asasyn od czasu dwójeczki.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyGoblin

Masz rację zapomniałem dodać wspaniałej muzyki i bohatera. W końcu można zobaczyć ten konflikt z perspektywy templariuszy.A Victory to pewnie będzie znowu standard czyli miasto i skakanie po dachach.Szkoda

ocenił(a) grę na 7
xlandia1

Gra ruszy na Geforce 9800 GT?

ocenił(a) grę na 10
Maestro_filmaniak

Tak Rogue ma mniejsze wymagania niż black Flag a on poszedł mi na starym komputerze z kartą 8600gt

ocenił(a) grę na 6
xlandia1

https://www.youtube.com/watch?v=IrgEuUCpk00 Zapraszam do obejrzenia filmiku o jednej z postaci historycznych przewijających się przez AC Rogue
;)

ocenił(a) grę na 8
Maestro_filmaniak

grafika jakaś mega nie jest więc powinno ruszyć

ocenił(a) grę na 7
xlandia1

Mam pytanie :) Czy bitwy morskie i możliwości naszej floty są bardziej rozbudowane niż w Black Flag?

ocenił(a) grę na 10
Garita

Rozbudowane zostały molżliwości floty a nasze trochę też.

xlandia1

AC 1 - 8,5
AC 2 - 9,5
AC 2 Brotherhood - 8,5
AC 2 Revelations - 7,5
AC 3 - 7
AC 4 - 8,5
AC Unity - 6
AC Syndicate - 6
AC Origins - 8,5

Najlepsze i to zdecydowanie są AC II, AC Origins, a dalej AC IV.

AC Rogue wiem tylko, że zbierała bardzo słabe recenzje 6/10 lub 7/10, gdzie najlepsze odsłony miały 8,5 do 9/10 oraz
średnie ocen graczy 8/10, gdzie najlepsze części miały w okolicach 9/10 (AC IV) lub powyżej tego AC II i AC Origins.
To sobie odpuściłem. Pewnie więcej niż 6/10 bym nie dał tak jak Unity i Syndicate.
Słabo wyszły te części z XVIII wieku (prócz AC IV) i Syndicate z XIX wieku.
Dużo ciekawsze epoki to średniowiecze XII wieku z AC I, renesans Włochy XVI wieku z AC II oraz
starożytny Egipt z AC Origins.

ocenił(a) grę na 8
returner

Najlepsza jest IV i właśnie Rogue. Ten drugi zebrał nieco gorsze recenzje, bo niejako jest to Black flag w zupełnie odwrotnych warunkach pogodowych.(chociaż fabuła itp. są inne) II jest dobra, u mnie na trzecim miejscu, ale nie rozumiem skąd takie zachwyty.

xlandia1

Jak Pan może tak mówić toć to Rouge jest nieskończonym produktem, upośledzonym bratem Black Flaga robionym na tym samym silniku. W tej grze gorsze jest absolutnie wszystko. Na plus - inna perspektywa na asasynów i spoiwo łączące 3, 4 i unity:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones