PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719656}

Assassin's Creed: Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue
7,4 3 786
ocen
7,4 10 1 3786
Assassin's Creed Rogue
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue

Czy myslicie ze Assassin's Creed: Unity bedzie kontynuacja Assassin's Creed Rogue? Czy te gry beda mialy jakos połączone fabularnie ... ???

mapiii20

Raczej nie, Rogue będzie bliżej związane z trójką

Gyp

to znaczy ze Rogue bedzie zakonczeniem AC III ? A Uniti bedzie nowa historia???

mapiii20

Hmm, nie do końca. Rogue dzieje się przed trójką i spotkamy tam takie postacie jak Haytham czy Achilles. Unity dzieje się w tym samym uniwersum, ale będzie inny bohater, inne czasy, inny wątek współczesny

Gyp

Aha wiec zapowiada sie dobra gierka ;) dzieki za odp

mapiii20

Mam jeszcze jedno pytanie :) myslisz ze Assassin's Creed Rogue bedzie ostatnia wersja ktora wyjdzie na konsole Xbox 360?

mapiii20

Yes, to na sto procent, po co robić gry na takie słabe gówno skoro już jest nowsza wersja, która pociągnie więcej?

Lody01

No i bardzo dobrze :))) Xbox ONE wymiata juz sie nie moge doczekac UNITI ;)

mapiii20

Tyle, że na XO używki nie kupisz, niestety

ocenił(a) grę na 8
szuler2

przecież mieli zdjąć tą blokate tak samo jak tą z tym, że musi być 1 dziennie podłączany do neta.

Daroo_3

Z netem to nie wiem, ale jak na XO raz grę zainstalujesz to możesz płytkę potem wywalić bo jest nie potrzebna.

ocenił(a) grę na 8
szuler2

lol. chociaz w sumie i tak zawsze gry kupuje i kolekcjonuje wiec whatever ;p

szuler2

Cos tam pierniczysz chyba, niby jakim cudem mogloby to dzialac? Skoro kupuje XO i gre na plycie (nie podlaczam konsoli do internetu bo nie ma takiego wymogu - chyba ze 1 raz po uruchomieniu) i gram sobie w ta gre..... to co stoi na przeszkodzie, zeby inna osoba odkupujaca ode mnie ta gre, mogla w nia grac?

Swiergu

Faktycznie, jednak ulegli naciskowi i nie ma tej blokady;)
Teraz sprawdziłem, ale było pewne, że będzie blokada ale na szczęście mają konkurencję i ją zdjęli.
Każdy się może pomylić

mapiii20

PS4 lepsze.

Gyp

Dodam jeszcze że w czasie rozgrywania się tej gry Connor jest dzieckiem

pawel01iwan

A ja dodam, że spotkamy Adevale z AC BF.

szkola__oczy

A ja dodam że on będzie stary.

mapiii20

jest, ostatnia sekwencja ebzpośrednio je łączy.
Bo MEGA SPOILER DO UNITY I ROGUE /MEGA SPOILER/MEGA SPOILERostatnia sekwencja Rogue to pierwsza Unity :)

Fat_Cop_L

to bardzo dobrze :)

mapiii20

SPOILER





OJCA ARNO ZABIŁ SHAY.

ocenił(a) grę na 7
Giveraa34

ale skąd tam się wziął Shay i skąd Charles Dorian miał Puzdro??? właśnie przeszedł AC Rogue i szkoda że nie mam konsoli nowej generacji żeby zagrać w Unity

red_lis

na końcu unity masz wszystko wyjaśnione. oglądnij "zagrajmy w" na youtubie.

Giveraa34

Rogue nawiązuje do Unity, chociaż nie trzeba znać obu odsłon. Warto traktować to jako ciekawostkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones