PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729140}
7,1 5 016
ocen
7,1 10 1 5016
Assassin's Creed Syndicate
powrót do forum gry Assassin's Creed Syndicate
ocenił(a) grę na 7
Krzychu_800

Z Unity daj sobie spokój błędy gonią błędy do tego gra jest fatalnie zoptymalizowana ( jeżeli oczywiście mamy na myśli wersję PC ) Black Flag jest naprawdę dobry jeżeli lubisz "pirackie" klimaty to jak najbardziej polecam do tego jeszcze Assassin's Creed Rogue bo gra jest w takich samych klimatach jak Black Flag co do Syndicate ciężko mi się wypowiedzieć bo dziś gierkę odpaliłem i jeszcze nie wiem co mnie czeka? ;)

ALiEN29

Dzięki za odpowiedź.

Krzychu_800

Rogue jest jednak krótkie i główna fabuła nie trwa nawet 10 godzin (mimo iż jest pomostem między Black Flag , trzecią cześcią i Unity).

ALiEN29

Wersje konsolowe również były naszpikowane błędami i nie potrafiły utrzymać 30 klatek w dodatku chyba działały w 900p, po aktualizacjach gra stała się nawet grywalna ale mimo wszystko lepiej omijać

Krzychu_800

Syndicate i Unity to najsłabsze odsłony serii. Black Flag najlepsza. Rogue jest lepsze od 5 i 6 części.

użytkownik usunięty
Krzychu_800

żadną z nich :P no może Black Flag

użytkownik usunięty
Krzychu_800

Hate na Unity jest trochę niesprawiedliwy. Grałem ostatnio(PC), większych bugów nie zaobserbowałem. Dosłownie RAZ musiałem wczytać gre bo przez bug nie mogłem przejść misji, RAZ. Unity jest fajna, ma swoję mocne jak i słabsze strony ale napewno jest dobrą grą, w szczególnośći kiedy ktoś tak jak ja interesuje się rewolucją francuską. Black Flag jest super, chyba najbardziej lubianą z ostatnich odłsoń i słusznie. co do Syndykat się nie wypowiem. Po prostu przy wyborze idz za głosem serca a nie sugerujsię argumentami typu "BUGI".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones