PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605873}
7,2 447
ocen
7,2 10 1 447
Back to the Future: The Game
powrót do forum gry Back to the Future: The Game

Arcyzajebiaszcza gra!

ocenił(a) grę na 10

Dawno nie znalazłem gry która wciągnęła by mnie na tyle głęboko, zresztą jak każda gra od Tell Tale, gra się świetnie, godna kontynuacja filmu i można dorwać w Polsce!
Bezapelacyjne 10/10!

ocenił(a) grę na 8
McFlyPL

Właśnie skończyłam grać, i jestem pod dużym wrażeniem. Zgadzam się z tytułem w 100%. Sama oceniałam na 8 bo jednak animacje postaci i przedmiotów w grze momentami były kiepskie. Ale jeżeli chodzi o sam pomysł to naprawdę udana kontynuacja trylogii. Godne polecenia!

ocenił(a) grę na 8
McFlyPL

Jako fan trylogii oraz sympatyk Telltale Games musiałem zagrać w tę grę. Jestem po pierwszym epizodzie i muszę przyznać, tytuł trzyma poziom kinowych pierwowzorów. Muzyka, dialogi, fabuła, czasami absurdalna akcja - tu wszystko jest. Na pewno ukończę cały sezon. Niestety technicznie panowie z TT Games muszą jeszcze trochę się podszkolić. Ta gra działa miejscami tragicznie na moim całkiem niezłym laptopie (BF3 działa na dość wysokich ustawieniach, podobnie Max Payne 3 ani razu nie przyciął). W dodatku o ile grafika jako tako pasuje do klimatu, to projektant poziomów jest po prostu leniwy. Mało to szczegółów, przez co lokacje szybko nudzą i nie zachęcają do eksploracji. Także sterowanie zostawia wiele do życzenia. Generalnie identyczne wady co w większości ich grach (ostatnio przechodziłem Wallace & Gromit - te same problemy). Aczkolwiek mogę im to wszystko wybaczyć o ile nadal będą robić takie magiczne gry :)

ocenił(a) grę na 10
Mac Cry

Mnie gra chodzi bardzo szybko, grafika jak na 2010 odstaje od standardow ale jest funkcjonalna i ladna. Co do poziomow to sa ciekawie zaprojektowane, ale postaci za malo, to fakt, ciagle tylko odpowiedniki Biffa i George'a :) jednak gra sie swietnie, The game wciaga tal jak same filmy, a epizody przechodzi sie jeden za drugim byle tylko zobaczyc, co dalej bedzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones