PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628680}
7,9 1 573
oceny
7,9 10 1 1573
Bastion
powrót do forum gry Bastion

Spodziewałem się czegoś lepszego po tych wszystkich zachwytach, ale zawiodłem się na niej bardzo. Jedyna rzecz, która mi się podobała bardzo, to różne wyzwania związane z danym typem broni. Fakt, muzyka i grafika są całkiem niezłe, ale wszystko inne leży:

* Narrator - ciekawy zabieg, ale po jakimś czasie zaczyna męczyć. Najgorsze, że nie da się go przewinąć, nawet gdy powtarzamy grę w trybie NEW GAME +, albo gdy gramy na którejś z aren, np. Kid's Dream. Na szczęście jego kwestie są w miarę krótkie

* Wkurzająca niewidzialna podłoga, która się pojawia na metr przed nami. Dobra, mogłoby to być ciekawe w 1 lub 2 poziomach, ale we wszystkich?

* Gra pod swoją cukrową powierzchnią jest bardzo zbugowana, nijaka i "delikatna", ciągle bałem się, że coś zrobię nie w takiej kolejności jak trzeba (możliwej - ale nie przewidzianej przez twórców) i zepsuję sobie zapis stanu gry.. no i miałem rację. W pewnym momencie miałem do wyboru 2 poziomy, wybrałem ten, który odblokował mi się później, ukończyłem go, zdobyłem fragment krzyształu. Później poszedłem do tego pierwszego, po którego przejściu zostałem przeniesiony znów do tego poprzedniego.. w rezultacie przeszedłem przez przypadek jeden z poziomów 2 razy, zdobyłem z niego więc 2 kryształy i zakończyłem grę 3-4 poziomy wcześniej pomijając finalnego bossa. Później się dziwiłem, że nie mam jednej broni odblokowanej. Tak krytyczne bugi są nie do ogarnięcia, dodatkowo 4 lata po premierze gry.

* Tryb walki to totalna porażka, nie daje żadnej satysfakcji, mimo dużego wyboru broni. Niestety przeciwnicy są tak nudni i nijacy, że się odechciewa.

* Jeśli chcecie zdobyć wszystkie osiągnięcia to przygotujcie się na bolesną drogę - będziecie musieli przejść grę 3 razy (new game, new game +, score mode), a już po pierwszym razie chce się rzygać jej pompatycznym tonem.

Reasumując 6/10, nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones