PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 346
ocen
8,4 10 1 15346
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Pod każdym technicznym aspektem, gra jest idealna, dlatego wystawiam jej mimo wszystko
ocenę dość wysoką. Widowiskowe walki, kobieta kot, przemieszczanie się po mieście, obecność
arcyłotrów, gadżety i tak dalej, możnaby wymieniać bez końca :p

Jednak scenarzystów to powinni zmienić. Tak okropnie napisanych dialogów, tak koszmarnego
wątku miłosnego, tak żalowej fabuły to dawno nie było mi dane doświadczyć. Początek intryguje,
ale im dalej w las tym gorzej.

ocenił(a) grę na 8
Patty Diphusa

Jezeli chodzi o fabule to nie jest w polowie tak dobre jak AA, ale badzmy szczerzy, jest i tak duzo leprze niz wiekszosc gier. AC lezy w niezrecznym miejscu - fabula i postacie nie sa wystarczajaco dobrze napisane zeby sie do nich przywiazac i zrozumiec bez czytania komiksu, ale fani Batmana przejza przez fabule dosc szybko.

RoderickUsher

AA ma tak koszmarne zakończenie, że nie wiem, jak można uważać jego fabułę za ponad 2 razy lepszą od scenariusza AC.

Nie czytałem komiksu, a rozumiem większość postaci, przywiązałem się też do Pana Freeze'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones