PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 354
oceny
8,4 10 1 15354
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Mam taki problem jestem w misji gdzie walczę z jokerem, więźniami i jeszcze do tego dochodzi taki jeden z maczugą i taki drugi jeszcze większy dodam, że korzystam z poradnika i trochę mi to daje, ale i tak nie mogę tej misji przejść, pokonanie samych więźniów to aż takie trudne nie jest gorzej jest jak zostaną ci trzej Joker, ten z maczugą co wali o ziemię i ten większy co rzuca ciałami więźniów, jak by ktoś chciał pomóc to mój nr gg to 5566400 zależy mi bardzo na czasie bo już mnie ta misja nudzi. I jeszcze jedno jak się w grze wywołuje rozwałkę oczywiście na PC.

ocenił(a) grę na 10
tomi0001

Taaaak, to było dla mnie pierwsze prawdziwe wyzwanie w grze :) Trzy razy zginęłam zanim przeszłam xD Jedyne co ja ci moge powiedzieć to: próbuj, próbuj i próbuj! Radze pooglądać Lets Playe na youtube, zobaczysz jak inni sobie z tym radzą i potrenować na Zemście Człowieka Zagadki :)

ocenił(a) grę na 8
tomi0001

Ja stosowałem wybuchowy żel. Powiem jedno: to najtrudniejszy według mnie fragment w grze.

ocenił(a) grę na 10
Megafil666

Najtrudniejsze dla mnie były wyzwania ras al ghula, misja z Jokerem na 2 miejscu :D

ocenił(a) grę na 8
Makoko

Eee... Wyzwania były łatwe. Dobrze przynajmniej że nie trzeba było oglądać animacji, jak jeden ze złoczyńców naśmiewa się z Batmana.

ocenił(a) grę na 10
Megafil666

Ja długi czas nie umiałem opanować tego szybowania w górę, jak już załapałem to łatwo poszło, ale trochę nerwów było.

ocenił(a) grę na 8
Makoko

Ciut rozczarowali mnie bossowie. Walki świetne, ale zdecydowanie za łatwe. Każdego bossa pokonałem za pierwszym podejściem, a przy zwykłych bijatykach... Piekło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones