PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605874}
8,1 12 335
ocen
8,1 10 1 12335
Battlefield: Bad Company 2
powrót do forum gry Battlefield: Bad Company 2

Kampania jest w porządku, gorsza niż w konkurencyjnych FPSach ale gra się w nią miło. - 7/10

Multiplayer jest rewelacyjny. Rozbudowany, ciekawy, zapewniający MNÓSTWO ŚWIETNEJ ZABAWY lecz na ogół po około 2 godzinach zabawy zaczyna przynudzać. A gdy multi przynudza to się go wyłącza. Dodajmy do tego brak możliwości położenia się na ziemi - co to za żołnierz który nie może się położyć? Takie rozwiązanie jest irytujące tym bardziej że położenie się na ziemi często uratowałoby moje życie. - 9/10


ocenił(a) grę na 3
waldeck

Co do kampanii to się zgadzam. Przyjemna gra.

Na kartach dwuprocesorowych są straszne mikroprzycięcia aka microstutering.

Multiplayer mnie nie interesuje.

ocenił(a) grę na 7
waldeck

Trochę mnie to boli że dziś stawia się już tylko i wyłącznie na multi a nie na kampanie przez co twórcy już się tak nie starają i najczęściej walą w tego typu grach mega silniki graficzne i różnorodne mapki pod multi.Co do kampanii bo to ona mnie interesowała uważam że była przyjemna dużo z niej nie pamiętam bo grałem w to dawno ale jeśli się nie mylę to można było jeszcze w Battlefieldzie dobrze się bawić w trybie kampanii bo dziś słyszę że twórcy stawiają wyłącznie na multi.Ode mnie 8/10.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones