PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605874}
8,1 12 332
oceny
8,1 10 1 12332
Battlefield: Bad Company 2
powrót do forum gry Battlefield: Bad Company 2

Nie wiem jak na pc ale na xbox-ie jest kompletnie niegrywalna.
Przez to spartaczone strzelanie straciłem serce do tej gry.

GarvinSitho

ale na PS3 jest bardzo dobrze

ocenił(a) grę na 9
GarvinSitho

A mi się podobało i też mam na kloca...

OblivionGuard

To chyba nie grałeś w GoWa3 na klocku...

ocenił(a) grę na 8
GarvinSitho

To chyba nie grałeś w Halo...

ShangTsung

Nie , nie grałem.

ocenił(a) grę na 8
GarvinSitho

No to zagraj.

ShangTsung

Mam tam jakieś na x-a.
Bodajże 4.
Jak będę miał czas to się za to zabiorę.

ocenił(a) grę na 8
GarvinSitho

Bo granie w FPS na konsolach jest po prostu fatalne, do tego nadaje się tylko myszka i klawiatura , taka jest prawda.

Moxer

Zależy też od gry.
Rozgrywka w GTA IV , Bad Company 2 na X-ie jest rzeczywiście fatalna , ale np. w GoW-a na klocu gra się o niebo lepiej niż na PC.
Wniosek: BC2 mogłoby być lepsze a kupowanie tej gry na konsolę uważam za marnotrawstwo.

GarvinSitho

A kupowanie Bad Company 1? Ten jest tylko na konsolę.

grzegorz_cholewa

Nie wiem , nie grałem.
Ale wydaje mi się , że to ta sama para kaloszy.

ocenił(a) grę na 8
Moxer

Tu sie zgadzam w 100%

GarvinSitho

Niegrywalna na XBOX? Jeśli by tak było, to nie wystawiłbym tej ósemki...

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

Ja to uważam , że do pada trzeba się przyzwyczaić w takich grach , żeby było można w ogóle grać .

ocenił(a) grę na 7
snajper12331

Można, pytanie po co??? Po co mam się przyzwyczaić do gorszego?? Skoro jest lepsze czyli klawia i mysz?? To tak jakbym miał wypasiony telewizor a potem wrócił z powrotem do starego CRT i wmawiałbym sobie ,że jest lepiej .Nie nie jest

Mam PS3 i X360, ale z premedytacją nie gram w tę grę, czekam na wymianę mojego trupa, na nowego wypasionego PC żebym mógł ograć starsze tytuły własnie na PC, bo tu gra mi się po prostu lepiej .

Co nie zmienia faktu ,że np Gears of War to oczywiście tylko Xbox,są gry które lepiej gra się na konsoli i gry lepsze na PC :)

ocenił(a) grę na 9
Danio31b

Ja może i wolałbym pograć znów na myszce i klawie, ale szkoda mi kasy na PCta, zresztą Windowsa też już nie używam. W sumie została mi tylko konsola. Wiadomo że to juz nei to samo, ale z drugiej strony feedback na padach jest sporym plusem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones