PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605874}
8,1 12 331
ocen
8,1 10 1 12331
Battlefield: Bad Company 2
powrót do forum gry Battlefield: Bad Company 2

gra mnóstwo Polaków w godzinach od 15 do 23 jest mnóstwo serwerów pełnych ludzi

oraz późną nocą gdy amerykańce zabierają się za grę

także zapraszam :)

ocenił(a) grę na 9
peeszet

Na PS3 jest też masa ludzi i nie ma botów a gra się miodziooooo :)))) POLECAM :D

ocenił(a) grę na 10
peeszet

A już myślałem że ta gra wymarła i tylko ten BF4.... No, czas zobaczyć co się dzieje z tym BFBC2.

ocenił(a) grę na 10
peeszet

Zgadza się. Serwery żyją cały czas. Grę tak na prawdę kupiłem tylko dla Multiplayera główna fabuła w singlu nie była mocna albo przynajmniej mi nie przypadła ponieważ wolę zabawę przez sieć. Jeżeli chcecie pograć przez Multi to również zapraszam.

ocenił(a) grę na 9
peeszet

Ktoś gra na PS3? Zbieramy ekipę 8 osób do rozpoczęcia prywatnej sesji dla uzbierania trofeów.

peeszet

Da rade pograć bez tego punkbustera?który i tak padł a gra wygląda jakby wciąż go używała.

peeszet

Sorry,wyłączony został GameSpy a nie Punkbuster xd
Pytania nie było...

ocenił(a) grę na 9
Blake943

Chętny ktoś na multi ? :D

peeszet

A tam, jebać multi, singiel rządzi! :D

ocenił(a) grę na 9
Ziomaletto

singiel? :D
ostatnio przeszedłem całego singla bez wystrzału ani jednej kuli (chyba, że były takie wymagania gry) wszystko na zasadzie huraaaaaaaaaa i do przodu a skrypty (niezliczona ilość) robiły swoje

przez ten cały czas zginąłem mniej niż 15 razy :P

peeszet

Wiecie może jak jest na PC czy nadal są serwery aktywne ?

ocenił(a) grę na 9
mumimek

Grałem ostatnio z 15 godzinek w weekend (głownie nocą) i nie było nawet wtedy problemu ze znalezieniem serwera ;) choć popularnością cieszyło się może tylko około 19-25 serwerów. Za dnia jest lepiej, dużo więcej jest obleganych.

użytkownik usunięty
peeszet

A mozna grac z botami? Bo kupilem wczoraj kod na Originie. Patrze a w multi PUSTO. pozniej sprawdzam rok wydania. I zaskoczenie. POprostu ubzduralo mi sie ze to troche nowsza gra. A tu 2010.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones