PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872243}
4,5 360
ocen
4,5 10 1 360
Battlefield 2042
powrót do forum gry Battlefield 2042

Jestem ciekawy

ocenił(a) grę na 5

Jestem ciekawy czy gra będzie w stylu Battlefield 4, Battlefield 3 czy Battlefield bad company 2. Wiadomo że nie wrócimy już do czasów I lub II wojny. Ja by z chęcią by pograłem w czasach wojny koreańskiej. Ale czas pokarze jaka gra będzie :)

ocenił(a) grę na 5
Hulcikman

sorry za orto pokaże

ocenił(a) grę na 7
Hulcikman

to jest Battlefield 2042, czyli wracamy do przyszłości
:)

wyrelowyrewolerowany

Ta gra to lipa będzie straszna.Brak singla to jest największy minus.Jedynie sam multik dla dzieci grających w sieci.

ocenił(a) grę na 5
jazdowicz2666

dokładnie ta gra na 100 % będzie porażką

jazdowicz2666

Straszna lipa przez brak singla? Przecież najlepsze co seria BF ma do zaoferowania, to zawsze tryb multiplayer. Z mojej perspektywy to raczej plus, brak singla oznacza, że twórcy będa mogli bardziej skupić się na rozgrywce online i bardziej ją dopracować. Oczywiście czy tak będzie okaże się dopiero za jakiś czas, ale nazywanie gry porażką kiedy prawie nic o niej nie wiadomo jest bardzo dziecinne

ocenił(a) grę na 5
in_inertia

ja akurat początkowo tak myślałem bo po prostu się zawiodłem. Teraz kiedy kilka razy obejrzałem zwiastun mogę stwierdzić, że gra może być dobra :)

ocenił(a) grę na 5
wyrelowyrewolerowany

tylko nie to miałem nadzieje, że przeniesie nas do czasów historycznych a tu takie rozczarowanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones