PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872243}
4,5 360
ocen
4,5 10 1 360
Battlefield 2042
powrót do forum gry Battlefield 2042

Na plus jest wielkość dość różnorodnych map i dość widowiskowe starcia, ale nie zmienia to faktu że graficznie nie robi szału, bo gra wydaje się pusta, zwłaszcza we wnętrzu budynków. Gameplay wydaje się ociężały , a strzelanie takie nijakie, wiele popularnych gier f2p oferuje lepszą rozgrywkę. Oczywiście dochodzi do tego jeszcze masa problemów technicznych...

distymon

Problemy techniczne zostaną naprawione z czasem. Graficznie gra może nie jest rewolucyjną, ale trzyma wysoki poziom, a gram na XONE. Z resztą komentarza się zgadzam.

ocenił(a) grę na 3
Dawid_Konc

Pewnie zostaną naprawione, no ale cholera ile można? Za każdym razem jak EA Dice wypuszczają sieciówkę z taką skalą map, to prawie zawsze są problemy techniczne. Mam wrażenie że oni za każdym razem stopniowo obniżają poprzeczkę, żeby mogli zobaczyć na ile sobie mogą pozwolić. W sumie tak robi większość wydawców dzisiaj niestety. Kuźwa piszę jak jakiś boomer, a mam 17 lat xD No ale to jest mocno niepokojące co się dzieje z tą dzisiejszą branżą gier

ocenił(a) grę na 7
distymon

Mapy to chyba ma akurat najgorsze w calej serii, puste/nudne w ogole nie masz poczucia, ze na danej mapie sa prowadzone jakies dzialania zbrojne. Jestem ogromnym psychofanem BF i bronilem tej gry jak moglem, ale jesli tak to ma wygladac to niech ta seria zdechnie lepiej.

ocenił(a) grę na 3
conti01

Też doszedłem do wniosku że mapy są najgorsze w serii po porównaniu ich z poprzednimi częściami, zresztą po zobaczeniu masy kolejnych recenzji z tej gry (nie miałem jak zagrać, bo minął mój 10h trial z game passa) doszedłem do wniosku że wymienione przeze mnie wady są dopiero wierzchołkiem góry lodowej problemów Battlefielda 2042...

distymon

Z mapami poszli na skale, a nie na ich dopracowanie. Te w zremasterowane są świetne, ale nie musieli ich projektować tylko stworzyć na nowo. Być morze Dice (czy jak to się pisze) znowu zacznie robić mapy na 64 a nie na 128 graczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones